Kiedy kupujemy nieruchomość największym wydatkiem jest oczywiście jej cena. To jednak nie wszystko. Cała obsługa transakcji i niezbędne formalności pociągają za sobą dodatkowe koszty.  Na jakie kwoty trzeba się zatem przygotować?

W dzisiejszym odcinku podcastu starszy specjalista ds. nieruchomości Ryszard Rybak opowie nam, z jakimi opłatami musimy się liczyć przy zakupie nieruchomości.

  • O jakich opłatach, poza ceną nieruchomości, trzeba jeszcze pamiętać? 
  • Jakiego rzędu są to kwoty? 
  • Które z nich są stałe, a które zależą od ceny nieruchomości? 
  • Gdzie wnosi się poszczególne opłaty?

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Ryszard Rybak cieszy się dużym zaufaniem. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w handlu. Energia i zaangażowanie w działaniach, pozwala mu na osiąganie zaplanowanych, jasno sprecyzowanych celów. Partnerskie i indywidualne podejście do każdego klienta, to jego priorytety w codziennych sytuacjach związanych z wykonywaną profesją.

Gdzie słuchać podcastu Freedom?

R.Rybak podcast

Freedom Podcast – Pewny wybór to audycja, która pomaga odnaleźć się na rynku nieruchomości. Wyjaśniamy trudne zagadnienia, odpowiadamy na ważne pytania, komentujemy bieżące zmiany. Ten podcast, tak jak nasi agenci – będzie dla Ciebie źródłem wiedzy o tym jak dokonywać pewnych wyborów na rynku nieruchomości.

Znajdziesz nas w aplikacji Spotify, oraz w serwisie YouTube.

Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

Wcześniejszych odcinków możesz też posłuchać tutaj. 

Posłuchaj także odcinków naszego poprzedniego podcastu: Freedom Podcast – Rób Swoje!

Przyjemnego słuchania!