Szukam idealnej działki pod budowę domu. Mam pewne wstępne wymagania, ale zastanawiam się, od czego warto zacząć. W rozmowie z Michałem Maciejewskim, agentem związanym z oddziałem Freedom Nieruchomości Pruszcz Gdański wyjaśnimy, jak znaleźć i sprawdzić wymarzoną działkę pod budowę domu.

W podcaście zaczynamy od chęci – chcemy kupić działkę i wiemy, czego potrzebujemy, ale nie wiemy, od czego zacząć poszukiwania. Czy wtedy warto wsiąść w samochód i zrobić objazd po interesującej nas okolicy, a może są prostsze sposoby? I dodatkowo:

  • Na co powinno się zwracać uwagę podczas wyboru lokalizacji?
  • Jakie lokalizacje są obecnie najpopularniejsze?
  • Co powinno być dla nas pierwszym sygnałem, że dana działka nie jest dobrym wyborem? I z drugiej strony – co powinno nas zachęcić do dalszej analizy?
  • W jakich bazach można samodzielnie sprawdzić podstawowe informacje na temat działki?

Posłuchaj!

Michał Maciejewski
Od blisko 17 lat związany z sektorem finansowym. Pierwsze kroki kariery zawodowej stawiał w działach windykacji należności następnie zajmował się analizą danych, efektywnością i optymalizacją procesów.

W ostatnich latach ściśle związany z bankowością inwestycyjną oraz rynkiem nieruchomości, głównie w obszarze pozyskiwania finansowania dla branży deweloperskiej i logistycznej.

Gdzie słuchać podcastów Freedom?

Freedom Podcast – Pewny wybór to audycja, która pomaga odnaleźć się na rynku nieruchomości. Wyjaśniamy trudne zagadnienia, odpowiadamy na ważne pytania, komentujemy bieżące zmiany. Ten podcast, tak jak nasi agenci – będzie dla Ciebie źródłem wiedzy o tym jak dokonywać pewnych wyborów na rynku nieruchomości.

Znajdziesz nas w aplikacji Spotify, oraz w serwisie YouTube.

Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

Wcześniejszych odcinków możesz też posłuchać tutaj.

Posłuchaj także odcinków naszego poprzedniego podcastu: Freedom Podcast – Rób Swoje!

Przyjemnego słuchania! A dla tych, którzy wolą czytać, przygotowaliśmy transkrypcję odcinka.