Freedom Podcast – Rób Swoje to audycja, która pomoże ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Nasi goście inspirują do działania i uczą, jak prowadzić rentowną firmę oraz czerpać radość z codziennej pracy. Wierzymy, że w biznesie – tak jak w życiu – warto robić swoje. My sprzedajemy nieruchomości, a ty?

Dlaczego podcast? To proste – nasi eksperci dobrze czują się przed mikrofonem i w luźnej rozmowie z prowadzącą, Agnieszką Wiśniewską, wyjaśniają na czym polega prowadzenie biznesu, nie tylko w branży nieruchomości. Co zrobić, żeby nie popłynąć w morzu wydatków, prowadząc własny biznes? Jak pracować na rekomendacjach i sukcesywnie poszerzać bazę kontaktów? Wreszcie – jaka jest rola marketingu internetowego i nowoczesnych technologii w sprzedaży? Freedom Podcast – Rób Swoje to odpowiedź na dręczące cię pytania.

Na pierwszy ogień o leniwym agencie

Możemy już zdradzić, że pierwszy odcinek podcastu będzie poświęcony cechom dobrego sprzedawcy nieruchomości. Dowiesz się, czy jest to wciąż aktywny handlowiec, uganiający się za prospektami, a może wręcz odwrotnie – ma więcej wspólnego z leniwcem niż strusiem pędziwiatrem? Gościem Agnieszki Wiśniewskiej będzie Paweł Sobociński – trener sprzedaży, odpowiedzialny za szkolenia menedżerskie i wdrożenie wszystkich agentów sieci Freedom Nieruchomości.

Na premierę pierwszego odcinka Freedom Podcast – Rób Swoje pt. „Metoda leniwego sprzedawcy” zapraszamy w piątek, 10 maja 2019 r. o godz. 11. Śledź wydarzenie na Facebooku.

Metoda leniwego sprzedawcy - Freedom Podcast Rób Swoje
Posłuchaj pierwszego odcinka podcastu Freedom – Rób Swoje z udziałem Pawła Sobocińskiego. Premiera już 10 maja!

Słuchaj dobrych rad, ale rób swoje!

Pomysłodawcą podcastu Rób Swoje jest Łukasz Kruszewski, dyrektor marketingu sieci Freedom Nieruchomości, doświadczony sprzedawca, strateg i specjalista w zakresie budowania marki osobistej. – Każdego dnia dociera do nas masa komunikatów, które mówią nam, jak należy postępować. Co robić, aby odnieść sukces. Często bezwiednie je przyjmujemy i pomimo stosowania – niewiele z tego wychodzi. Dlaczego?

Bo w życiu warto słuchać dobrych rad, mądrze z nich korzystać, ale robić swoje! Właśnie dlatego postanowiliśmy uruchomić własną audycję – podcast Rób Swoje! – mówi Kruszewski. – Chcemy zapraszać do rozmów ciekawych, inspirujących do działania ludzi, którzy pokazują, jak prowadzić rentowną firmę oraz czerpać radość z codziennej pracy, robiąc swoje. Wierzymy, że w biznesie – tak jak w życiu – żeby osiągnąć sukces, warto robić swoje.

 

Jak z pasji zrobić biznes?
Dowiedz się, jak z pasji zrobić biznes – Łukasz Kruszewski

 

Puls biznesu zapisany na ścieżce dźwiękowej

Gospodynią podcastu Freedom – Rób Swoje jest Agnieszka Wiśniewska, dziennikarka radiowa i telewizyjna. Pierwsze szlify zawodowe zdobywała w uniwersyteckiej rozgłośni UWM FM w Olsztynie, z którą związała się na kilka kolejnych lat.

 

Freedom Podcast Puls Agenta prowadzi Agnieszka Wiśniewska
Podcast prowadzi Agnieszka Wiśniewska

– Praca w radiu nauczyła mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych, a czas jest bardzo cennym zasobem. Zajmowałam się rozmaitymi sprawami – od przygotowywania sond po dłuższe wywiady, prowadzenie audycji autorskich oraz pasm. Pod koniec współpracy pełniłam funkcję wydawcy.

Współpracowałam również z olsztyńskim oddziałem TVP, skąd przeszłam do prywatnej telewizji ReTV. Poszerzyłam wachlarz doświadczeń m.in. o prowadzenie własnego programu. Lubię dźwięki, gry słowne i kawę z mlekiem – bez cukru 😉

 

Agnieszka magluje swoich rozmówców przed mikrofonem, starając się dotrzeć do sedna kwestii związanych z rozwijaniem kompetencji w biznesie. W miejscu, gdzie stereotypy i mity zderzają się z rzeczywistością, pomaga szczera rozmowa z doświadczonymi praktykami. Czerpiemy od nich wiedzę i wyciągamy wnioski z popełnianych błędów, co stanowi gotową receptę na sukces.

Bonusy do pobrania na dysk

Każdemu odcinkowi podcastu Rób Swoje będą towarzyszyć dodatkowe materiały w formie plików tekstowych do pobrania. Otrzymasz m.in. transkrypcję podcastu (do poczytania), checklistę (do planowania biznesu w nieruchomościach) oraz e-book z praktycznymi wskazówkami, jak rozgryźć branżę. Uwaga! Te i inne niespodzianki dostępne będą wyłącznie dla naszych subskrybentów, więc nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera, formularz znajdziesz poniżej.

Znajdziesz nas w iTunes, Spotify oraz na YouTube. Przyjemnego słuchania i… #róbswoje 🙂