Żadne uczucie nie może równać się z chwilą, kiedy otrzymujesz naoczne dowody, że to co robisz jest słuszne i skuteczne. Stosując metody freedom odmieniłam i sprzedałam mieszkanie, w które zaczynali wątpić już nawet sami właściciele!

Metryczka:

Adres: Iława, ul. Matejki 1/44
Charakterystyka: 3 piętro, 65m2 (dwupoziomowe)
Rok oddania: 2008

Wartość rynkowa: 280 000 zł

Czas sprzedaży:
10.11.14 – opublikowanie gotowej oferty mieszkania
11.01.15 – prezentacja dla, jak się później okazało, przyszłych właścicieli
16.03.15 – umowa przedwstępna / 20.04 – akt notarialny

Krótka historia sprzedaży

Pierwsze prezentacje odbyły się już 3 dni po umieszczeniu oferty w mediach. Wszyscy potencjalni klienci zgodnie twierdzili, że widzieli nieruchomość już wcześniej, ale dopiero po profesjonalnym home stagingu zauważyli jej pełny potencjał. Sesja fotograficzna oraz skuteczna promocja oferty skłoniła ich do złożenia zapytań ofertowych.

Co ciekawe, wcześniej właściciele próbowali sprzedać nieruchomość na własną rękę, ale po roku niepowodzeń zdecydowali się na sprzedaż z biurem nieruchomości.

Mieszkanie znajdowało się w spokojnej okolicy, nieopodal plaży miejskiej. Było rozkładowe i atrakcyjne. Niestety pewną niedogodność stanowiła lokalizacja. Blok zniechęcał potencjalnych klientów trwającym procesem, regulowania własności części drogi i miejsc parkingowych usytuowanych przy budynku. Nowi właściciele po przeanalizowaniu oferty i przeprowadzonej prezentacji byli jednak na tyle zaintersowani, że zdecydowali się w trybie ekspresowym złożyć ofertę i kupić marzenia przy ul. Matejki.