Mieszkania do wynajęcia: Łódź

Znalezione oferty: 1

Apartament na wynajem w loftach u Scheiblera, 95.94m2

Łódź, Łódź-Widzew, ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego
3 800 zł

Apartament na wynajem w loftach u Scheiblera, 95.94m2

Łódź, Łódź-Widzew, ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego

 • cena
  3 800 zł
 • pow. całkowita
  96 m2
 • liczba pokoi
  1
 • piętro
  1
 • liczba pięter
  6
Pokaż więcej

Mieszkania na sprzedaż - gdzie znaleźć idealne, dopasowane do Twoich potrzeb mieszkanie na start? Wybrać rynek wtórny czy pierwotny? Bez względu na to, co wybierzesz u nas znajdziesz idealne mieszkanie. Działamy w ponad 40 biurach na terenie całej Polski (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań, Łódź i wiele innych miast). Ponad 350 agentów nieruchomości oferuje wsparcie na każdym etapie procesu zakupu wymarzonego mieszkania.

Baza ofert nieruchomości sieci Freedom jest bogata, unikalna i stale rośnie. Wybierz dwupokojowe mieszkanie dla młodych na obrzeżach miasta i wprowadź się do wpełni wyposażonych czterech kątów. Albo zdecyduj się na luksusowy apartament w centrum miasta. A może samodzielnie zaprojektuj wystrój kawalerki na sprzedaż blisko pracy?

Jak biuro nieruchomości Freedom pomaga w zakupie mieszkania? Sprostanie Twoim wymaganiom i wybór odpowiedniego mieszkania w dogodnej cenie to dopiero początek. Wiemy, że realizacja transakcji na rynku nieruchomości często wymaga wsparcia finansowego. Dlatego wzbogaciliśmy naszą usługę o fachowe i pewną obsługę transakcji. A jeśli potrzebujesz rozsądnego zweryfikowania zdolności kredytowej, zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz eksperta kredytowego.

Freedom to szybka i zyskowna sprzedaż mieszkań.