Poznaj biznes w nieruchomościach.
Freedom.

3 różne drogi do własnego
biznesu w nieruchomościach

Magdalena Wytrążek
Były menedżer sprzedaży Dyrektor oddziału Freedom Nieruchomości Iława od 2013 roku. Wcześniej menedżer w jednym z iławskich banków.
Asia Jażdżewska
Do niedawna agent nieruchomości Zanim dołączyła do Freedom Nieruchomości, pracowała jako samodzielna agentka w sieci Remax. Od 2013 roku prowadzi gdyński oddział.
Jarosław Kraiński
Poprzednio właściciel biura Po 20 latach prowadzenia agencji zdecydował się na zmianę. Od 2015 roku zarządza własnymi oddziałami pod marką Freedom Nieruchomości.

Połączeni chęcią zmiany

“Szukaliśmy czegoś, co pozwoli nam robić lepiej to, na czym się znamy i co kochamy, a w dodatku z ludźmi, którzy to podzielają.” - J. Kraiński

Dlaczego z nami odniesiesz sukces?

System szkoleń

Aby otworzyć biuro nieruchomości, potrzebujesz pakietu szkoleń, które z jednej strony merytorycznie przygotują Cię do pełnienia zawodu agenta i prowadzenia biura, a z drugiej zagwarantują niezłomność w przypadku podejmowania trudnych decyzji biznesowych.

więcej ↓

Szkolenia to jedno z ważniejszych aktywności, na które stawiamy. Opracowaliśmy autorski program, który pozwala zrozumieć zasady sprzedaży nieruchomości oraz rozwinąć umiejętności w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność. Stworzyliśmy ścieżkę kariery Freedom Nieruchomości - usystematyzowany i praktyczny proces wdrożenia osób zajmujących się sprzedażą nieruchomości. Franczyzobiorcom zapewniamy wysokiej jakości szkolenia menedżerskie, które pozwalają im rozwijać kompetencje w zakresie zarządzania zespołem agentów nieruchomości. Dodatkowo, organizujemy szereg szkoleń dotyczących m.in. aspektów prawnych obrotu nieruchomościami, personal brandingu czy też doskonalących kompetencje miękkie, niezbędne w pracy pośrednika nieruchomości.

zwiń ↑

Narzędzia i dokumenty

Sprawne funkcjonowanie biura nieruchomości wymaga szeregu narzędzi i dokumentów, które pozwolą na profesjonalne i rzetelne wykonywanie usługi.

więcej ↓

Narzędzia. Abyś mógł sprawnie działać w branży, otrzymasz od nas najlepszy program do zarządzania ofertami nieruchomości, infrastrukturę informatyczną w postaci Google Apps for Work, gwarantującą profesjonalne narzędzia (m.in. pocztę z domeną @freedom-nieruchomosci.pl, dysk online, Google Docs, kalendarze, spotkania video), eksport swoich ofert na serwisy nieruchomościowe, z jakimi współpracuje Freedom Nieruchomości. Uzyskasz również specjalne warunki polityki rabatowej oraz dedykowanych produktów obecnych w ramach naszej sieci. Otrzymasz autorskie narzędzie do monitoringu działań reklamowych związanych z ofertą nieruchomości, które pozwoli optymalizować budżety reklamowe i zwiększać promocję ogłoszeń nieruchomości.

Dokumentacja biura nieruchomości W ramach współpracy otrzymasz pełną dokumentację biura nieruchomości, na bieżąco aktualizowaną i zgodną z przepisami prawa. Przygotowaliśmy umowy pośrednictwa wraz z załącznikami pozwalającymi na dokumentowanie pracy przy danej ofercie, umowy regulujące współpracę ze specjalistami ds. nieruchomości, home stagerami, fotografami.

zwiń ↑

Marketing

Profesjonalna strona www, spójne materiały marketingowe, wspólne akcje wspierające wizerunek biura na lokalnym rynku, przemyślana i spójna polityka informacyjna w mediach społecznościowych, nastawiona na rozszerzenie świadomości marki oraz budowanie wizerunku lidera szybkiej sprzedaży, to tylko niektóre plusy bycia w sieci franczyzowej. Działaniami marketingowymi we Freedom Nieruchomości zajmuje się dedykowany dział, który dostarcza rozwiązania promujące markę.

więcej ↓

Zaplecze marketingowe. Możemy odważnie powiedzieć, że nasza identyfikacja wizualna jest jedną z najlepszych i wyróżniających się w branży. Spójność, dbałość o jednolity wizerunek, profesjonalnie opracowane materiały, wspierające pozyskiwanie i pracę nad ofertami nieruchomości, są zauważane i doceniane przez naszych klientów.

Strona internetowa. Opracowana i prowadzona zgodnie z najnowszymi trendami strona www jest responsywna, co sprawia, że każdy klient może ją przeglądać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Strona, oprócz eksponowania ofert nieruchomości, jest praktycznym narzędziem do generowania leadów oraz pozwala budować wizerunek eksperta rynku nieruchomości za pośrednictwem dedykowanych profili (pozyskiwanie referencji, publikowanie eksperckich artykułów).

zwiń ↑

Wsparcie biznesowe

Niekwestionowanym plusem skorzystania z franczyzy jest otrzymanie gotowego modelu biznesowego i pomysłu na prowadzenie biura nieruchomości wraz z zasobami, takimi jak dokumenty, narzędzia sprzedażowe czy szkolenia.

więcej ↓

Wsparcie rekrutacji. Powodzenie biznesu w branży nieruchomości zależy od ludzi, których przyciągniesz do swojego zespołu. Stosujemy najlepsze praktyki z zakresu employer brandingu i zapewniamy dostęp do najskuteczniejszych narzędzi rekrutacyjnych. Od obecności w największych serwisach takich jak pracuj.pl czy praca.pl, przez inteligentne działania w social media, aż po własne programy, takie jak #szukamytalentów.

Pomoc kadry menadżerskiej. To, co często doskwiera w samodzielnym prowadzeniu biznesu, to brak osób, z którymi mógłbyś skonsultować swoje decyzje, pomysły czy plany. Brak kogoś, kto doświadczał w przeszłości problemów, z którymi Ty się dziś mierzysz. U nas masz wsparcie osób, które mają doświadczenie i wiedzę dot. rekrutacji, sprzedaży, zarządzania zespołem, prawnych aspektów obrotu nieruchomościami i marketingu.

zwiń ↑

Chcesz poznać nas bliżej?
Pobierz nasz katalog ofertowy.

Pobierz Katalog

7 kroków do uruchomienia placówki

Wypełniasz formularz
i załączasz CV
Kontaktujemy się z Tobą i zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne w sprawie zasad współpracy
Przygotowujemy preliminarz dla Twojej przyszłej działalności, uwzględniający lokalne uwarunkowania rynkowe
Przekazujemy Ci treść umowy franczyzowej
Umawiamy się na kolejne spotkanie i ustalamy warunki współpracy
Podpisujesz umowę franczyzową i otrzymujesz harmonogram wdrożenia
Rozpoczynasz szkolenie wdrożeniowe

Kontakt w sprawie franczyzy

Agnieszka Dąbrowska

Dyrektor ds. Franczyzy 732 939 738

Marcin Rybałtowski

Menadżer ds. rozwoju sieci 608 596 563

kalkulator kosztów
biznesu w nieruchomościach

W jakim mieście otworzysz biuro?

Zaznacz przedział zgodnie z liczbą mieszkańców miasta, w którym planujesz prowadzić oddział Freedom Nieruchomości. Wielkość miasta ma wpływ na koszty prowadzenia działalności i przychody na jakie możesz liczyć.

Czy posiadasz własny lokal czy wynajmujesz?

Na kwotę inwestycji związanej z prowadzeniem biura nieruchomości składają się m.in. koszty lokalu. Zaznacz odpowiednią opcję - czy planujesz wynająć biuro, czy masz możliwość korzystania własnego lokalu.

 
Jak duży planujesz mieć zespół?

Budowanie zespołu związane jest z osobistymi ambicjami wielkości biznesu. Jego liczebność powinna być uzależniona od potencjału rynku na którym będziesz działać oraz zasobami finansowymi jakie trzeba ponieść na rekrutacje i wdrożenia.

 
Jaka forma działalności?

Wybór tej opcji skalkuluje koszta prowadzenia biznesu uwzględniając zobowiązania wobec ZUS.

 

Wyślij zapytanie

Zacznij zarabiać na rynku nieruchomości. Otwórz biuro pod marką Freedom Nieruchomości. Dołącz do społeczności zaufanych ekspertów i przedsiębiorców, którzy prowadzą rentowny biznes.

Nasza sieć partnerów to 60 biur w całej Polsce i ponad pół tysiąca osób w zespole. Wyróżnia nas ponadprzeciętna skuteczność. Oferujemy kompleksowe wsparcie zapewniając zaplecze marketingowe i merytoryczne. Jako nasz partner otrzymasz pakiet szkoleń przygotowujących, stały dostęp do materiałów promocyjnych oraz niezbędne know-how z wytycznymi, jak poprowadzić własny biznes korzystając z franczyzy.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możesz zostać franczyzobiorcą i zacząć zarabiać na pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości.