Młyńska 10

Kołobrzeg, ul. Młyńska

Apartamenty nad Motławą

Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska

Posesja Kapitańska

Grzybowo, Zachodniopomorskie, ul. Kapitańska

Nowoczesne apartamenty zlokalizowane 50 metrów od morza w miejscowości Grzybowo pod Kołobrzegiem. Nietuzinkowa lokalizacja w sąsiedztwie parku nadmorskiego. Piękne, dwupiętrowe apartamentowce z terminem realizacji na VI.2020 roku.

Inwestycja Racławicka 50

Kraków, Kraków-Krowodrza, ul. Racławicka

Racławicka 50 to przede wszystkim pomysł na inwestowanie w nieruchomości. To doskonała alternatywa dla osób, którym niskie oprocentowanie lokat bankowych nie satysfakcjonuje i szukają inwestycji o podobnym niskim profilu ryzyka a zdecydowanie wyższej stopie zwrotu. Kupując nieruchomość kupujesz pakiet !!! Mówiąc o pakiecie dostajesz mieszkanie w pełni urządzone i operatora z którym podpisujesz umowę najmu na 5 lat, który zarządza Twoim lokalem. Prognozowana stopa zwrotu 7% w skali roku. Planowany termin oddania nieruchomości III kwartał 2019. Zapraszam do kontaktu!

APARTAMENTY STRANDA RESIDENCE – nowa inwestycja na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Stranda Residence to kompleks obiektów apartamentowych, z malowniczym widokiem na Jezioro Kisajno. Usytuowany tuż przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Idealna propozycja dla miłośników Mazur, którzy daną nieruchomość mogą potraktować jako swój drugi dom, jak również idealną opcję inwestycji w apartamenty pod wynajem.

Inwestycja Kordeckiego 27

Warszawa, Praga-Południe, ul. Augustyna Kordeckiego

Kordeckiego 27 to przede wszystkim pomysł na inwestowanie w nieruchomości. To doskonała alternatywa dla osób, którym niskie oprocentowanie lokat bankowych nie satysfakcjonuje i szukają inwestycji o podobnym niskim profilu ryzyka a zdecydowanie wyższej stopie zwrotu. Kupując nieruchomość kupujesz pakiet !!! Mówiąc o pakiecie dostajesz mieszkanie w pełni urządzone i operatora z którym podpisujesz umowę najmu na 5 lat, który zarządza Twoim lokalem. Prognozowana stopa zwrotu 6,7% w skali roku. Planowany termin oddania nieruchomości IV kwartał 2019. Zapraszam do kontaktu!

No Name Residence

Łapsze Niżne, Małopolskie

Malowniczo położone Wille z własnym ogródkiem. Wille położone są w przepięknej okolicy, w sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego, Białki i Bukowiny Tatrzańskiej. Z okien budynków rozciągają się przepiękne widoki natury. W okolicach jest wiele szlaków pieszych i rowerowych. Nieopodal znajduje się Zalew Czorsztyński, który oferuje wiele atrakcji i możliwości sportów wodnych. Zimą w pobliżu Resortu znajduje się wiele tras narciarskich i atrakcji zimowych. Wille znajdują się w resorcie hotelowym, gdzie do naszej dyspozycji mamy Restaurację, Centrum Odnowy Biologicznej z Kliniką Marki Ericson, 2 baseny zewnętrzne.

UKIEL PARK

Olsztyn, ul. Sielska

Słoneczna Zatoka

Tomaszkowo, Warmińsko-Mazurskie

Jeśli marzyłeś kiedyś o posiadaniu własnej nieruchomości, z której roztacza się widok na jezioro, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, prywatną plażę wraz z molo to Słoneczna Zatoka jest idealnym miejscem dla Ciebie. Jest to inwestycja znajdująca się w spokojnej miejscowości Siła leżącej nad jeziorem Wulpińskim.

Osiedle Leśna

Olsztyn, Nad Jeziorem Długim, ul. Leśna

Jeśli szukasz mieszkania o wysokim standardzie w dogodnej lokalizacji oraz urokliwej okolicy to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lubisz aktywność na łonie natury lub niedzielne, rodzinne spacery w niezwykłym otoczeniu? Koniecznie zapoznaj się z ofertą! Prezentowana inwestycja położona jest pomiędzy ulicą Artyleryjską a ulicą Leśną, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Długiego oraz Lasu Miejskiego. Niewątpliwą zaletą są rozciągające się na terenach zielonych trasy rowerowe i spacerowe. Bezpośredni dostęp do natury nie wyklucza dobrego dostępu do centrum miasta. Spacer na starówkę zajmuje jedynie 10 minut, a droga do Zachodniego Dworca kolejowego jest jeszcze krótsza. Lokalizacja osiedla pozwala sprawnie dotrzeć do każdej części miasta oraz wszystkich tras wyjazdowych.

  • z
  • 3