Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Leszczynowa Park

Janki, Mazowieckie, ul. Leszczynowa

LESZCZYNOWA PARK to nowy punkt na mapie w aglomeracji warszawskiej gdzie powstaje inwestycja 32 budynków w zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja będzie realizowana w IV etapach i ma do zaoferowania trzy typy budynków aby każdy mógł znaleźć odpowiedni dom dla siebie. Oryginalna bryła --> nowoczesna stodoła, funkcjonalne układy i dobrze doświetlone pomieszczenia w połączeniu z dobrą lokalizacją to jedne z wielu atutów tej inwestycji.

Forest Residence

Mieszkowo, Mazowieckie, ul. Malinowy Gaj

Forest Residence w podwarszawskiej miejscowości Mieszkowo to idealna oferta dla osób, które szukają ciszy i spokoju w otulinie lasu. Inwestycja składa się z 27 domów jednorodzinnych dwulokalowych z ogródkami o pow. ok. 510 m². Nowoczesna i ponadczasowa bryła budynku, funkcjonalny układ pomieszczeń to tylko nieliczne atuty tej inwestycji.

Kaskada na Słomiance

Tarnowskie Góry, Opatowice

Inwestycja czterech domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Słomianka w Tarnowskich Górach.

OSADA BRZEGOWA

Kiełpin, Mazowieckie, ul. Brzegowa

Osiedle Osada Brzegowa to nowa inwestycja w Łomiankach Dolnych - Kiełpin przy ulicy Brzegowej. W ramach inwestycji powstaje 12 budynków jednorodzinnych dwulokalowych o pow. ok. 88 m² z dużymi działkami ok. 450 m². Nowoczesne budownictwo, pełne ciekawych rozwiązań architektonicznych, funkcjonalne z dużymi przeszkleniami spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Blisko do Centrum Warszawy a jednocześnie bliskość terenów zielonych pozwoli na domowe zacisze i odpoczynek, jak i możliwość aktywnego spędzania czasu. W pobliżu Jezioro Kiełpińskie, Rezerwaty a dla miłośników łowienia ryb i spacerów Wisła.

Mieszkania Miłocin Rzeszów

Rzeszów, Staromieście, ul. Warszawska

Mała, kameralna inwestycja deweloperska o nowoczesnej i wyróżniającej się architekturze. Lokalizacja z bardzo dobrym dojazdem do centrum. I etap budowy obejmuje 14 mieszkań w standardzie deweloperskim zabudowie szeregowej dwulokalowej: - mieszkania z parterze 3 pokojowe 56,79 m2 z ogródkiem 40 m2 - mieszkania na piętrze, dwupoziomowe, bez skosów, 5 pokojowe 103 m2. Docelowo na osiedlu znajdzie się 70 mieszkań, całość w spokojnej okolicy pośród luźnej, jednorodzinnej zabudowy. Dużo zieleni wokół. Osiedle Miłocin to nowoczesne budynki zaprojektowane z wyjątkową dbałością o detale. Wysoka jakość wykonania i innowacyjne rozwiązania sprawią, że Ty i Twoi bliscy poczujecie się tu wyjątkowo.

Jantar Resort

Jantar, Pomorskie, ul. Rybacka

JANTAR RESORT to obiekt położony w spokojnej i cichej części Jantaru, na powierzchni 9000 m2, w sąsiedztwie lasu i w niedalekiej odległości od czystych, szerokich plaż Morza Bałtyckiego.

Katowice Marcinkowskiego 11

Katowice, ul. Karola Marcinkowskiego

Nowa inwestycja w Katowicach, oferująca mieszkania 1, 2, 3 i 4 - pokojowe z balkonami o powierzchni od 33 do 78,6 m2. Całość uzupełnia jedno 5-cio pokojowe mieszkanie, na najwyższej kondygnacji, powierzchnią 98m2 i balkonem ponad 18m2. Doskonała lokalizacja przekłada się na kilka minut spacerem od Uniwersytetu, a także kilka minut jazdy do ścisłego Centrum samochodem czy dostępną za rogiem komunikacją miejską.

Varsovia Residence

Elbląg, ul. Jana Amosa Komeńskiego

Rusza nowa inwestycja w Elblągu - Varsovia Residence ! Varsovia Residence przy ul. Komeńskiego w Elblągu to inwestycja, która będzie alternatywą dla osób poszukujących mieszkań komfortowych, położonych w kameralnym osiedlu, otoczonych zielenią oraz świetnie połączonych z centrum miasta. Budynki cechuje atrakcyjna architektura, a zaprojektowane mieszkania są bardzo funkcjonalne. Trzy niewysokie budynki, w których łącznie znajdować się będzie 50 lokali mieszkalnych. Deweloper postawił na mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchniach od 37 m2. Ceny mieszkań już od 229.000 tysięcy złotych ! Nasze osiedle zlokalizowane jest na skraju dzielnicy Warszawskie Przedmieście, w pobliżu głównej arterii komunikacyjnej miasta, którą bezkolizyjnie wyjeżdżamy w kierunku Warszawy i Trójmiasta. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek tramwajowy oraz przystanek autobusowy. Do centrum miasta prowadzi także ścieżka rowerowa. W dzielnicy znajduje się hala widowiskowo – sportowa, szkoły podstawowe i średnie, wyższa uczelnia, centra handlowe, sklepy wielobranżowe, przychodnie zdrowia czy szpital. Bieżące potrzeby mieszkańców mogą być realizowane praktycznie na miejscu. Więcej na stronie www. varsovia-residence. pl Prace budowlane zaczynają się w sierpniu tego roku z planowanym zakończeniem budowy na kwiecień 2022 roku. Planowane oddanie budynków do użytkowania przewidywane jest na lipiec 2022 roku. Biuro sprzedaży proponuje skorzystanie z programu "Mieszkanie w rozliczeniu", który pozwoli zrealizować zakup nowego lokalu a pozbyć się starego, używanego mieszkania. Przy zakupie lokalu nie występuje 2 % podatek od czynności cywilno prawnych. Koszty umowy deweloperskiej ponoszą strony po połowie – połowę Deweloper, połowę Nabywca, koszty umowy przenoszącej własność ponosi Nabywca w całości. Zapraszam do kontaktu Grzegorz Kraiński OFERTA SPECJALNA - klienci korzystający z usług naszych doradców NOTUS FINANSE przy ul.Grunwaldzkiej 31 w Elblągu otrzymają specjalną ofertę. Szczegóły na stronie w zakładce finansowanie. Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe ceny poszczególnych lokali dostępne na stronie inwestycji www. varsovia-residence. pl

Inwestycja obejmująca budowę energooszczędnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wolnostojącej.

Osiedle energooszczędnych, nowoczesnych domów w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry, Śląskie, ul. Szafranowa

Inwestycja obejmująca budowę energooszczędnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wolnostojącej z wbudowaną rekuperacją.

  • z
  • 3

Oferujemy profesjonalną pomoc w sprzedaży i marketingu inwestycji. Nasze działania poprzedzone są kompleksową analizą oferowanej nieruchomości,badaniami lokalnego rynku oraz przygotowaniem strategii sprzedaży. Powierzając nam sprzedaż swojej inwestycji otrzymujesz w zamian szereg działań marketingowych mających na celu promocję danej nieruchomości od stworzenia wizualizacji oraz strony www do reklamy poszczególnych lokali i pozyskania klientów.

Współpraca z nami to również wsparcie biznesowe w postaci doradztwa sprzedażowego i finansowego. Dzięki rozwiniętej sieci franczyzowej liczącej 40 placówek zapewniamy dostęp do szerokiej bazy klientów z różnych regionów.