Ełk, Warmińsko-Mazurskie

Nowe mieszkanie, pow. 70,40 m2

Silver Balitc Apartments

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, ul. Spokojna

Na sprzedaż, nowe, w pełni umeblowanie i wyposażone apartamenty gotowe do użytku jeszcze przed wakacjami. Atrakcyjne ceny już od 272 tys zł netto! Nieruchomość zlokalizowana jest w Kołobrzegu w dzielnicy Zachodniej w odległości około 1 km od morza. Dodatkowo w budynku mieści się strefa SPA do użytku wszystkich właścicieli.

Wólczańska4

Łódź, ul. Wólczańska

Wólczańska 4 to ciekawa oferta dla osób zainteresowanych bezpiecznym inwestowaniem w małe mieszkania, idealne pod najem zarówno długo- jak i krótkoterminowy, a także jako lokata kapitału. Doskonałe położenie i atrakcyjność projektu to idealna inwestycja na zakup małego M na start dla studenta.

Zielona Ostropa

Gliwice, Ostropa, ul. Wincentego Witosa

Inwestycja 24 domów w zabudowie szeregowej. Wybudowana wg. indywidualnego projektu. Na przedmieściach Gliwic dobrze skomunikowana z centrum miasta i resztą aglomeracji.

Reja 46

Warszawa, Piastów, ul. Mikołaja Reja

REJA 46 to nowoczesna i kameralna inwestycja na mapie Piastowa. Tylko 4 lokale o pow. od 120 m² do 130 m² każdy z ogródkiem. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże przeszklenia i ogródki od strony zachodniej spowodują że zapragniesz tutaj zamieszkać. Kolejnym plusem to dobre połączenie do Centrum Warszawy (ok. 35 minut samochodem).

Domy na Grzybowej

Dywity, Warmińsko-Mazurskie, ul. Grzybowa

Domy na Grzybowej to nowa inwestycja w Dywitach przy ul. Grzybowej, która powstała z myślą o osobach, ceniących sobie spokój i komfort życia we własnym domu. Zdecydowanym atutem jest atrakcyjna cena budynków, która gwarantuje Tobie oraz Twojej rodzinie nowoczesny i przytulny dom, w cenie mieszkania. Inwestycja zaprojektowana została z troską o nowoczesny design, sprawdzoną jakość materiałów oraz wysoki standard wykończenia. W skład inwestycji wchodzi 7 budynków dwulokalowych. W każdym z nich zaprojektowany jest prawy i lewy segment, jak zostało to pokazane na projekcie poglądowym zagospodarowania terenu.

Villa Glamour

Jastarnia, Jurata

Villa Glamour będzie jednym z najbardziej luksusowych budynków w malowniczej Juracie. Ten nowoczesny, prestiżowy budynek łączy w sobie wspaniałą lokalizację, nowoczesną architekturę i kameralność. Architekci zadbali o każdy najdrobniejszy detal, który spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Leszczynowa Park

Janki, Mazowieckie, ul. Leszczynowa

LESZCZYNOWA PARK to nowy punkt na mapie w aglomeracji warszawskiej gdzie powstaje inwestycja 16 budynków w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zostanie zrealizowana w 2023 roku i ma do zaoferowania trzy typy budynków aby każdy mógł znaleźć odpowiedni dom dla siebie. Oryginalna bryła --> nowoczesna stodoła, funkcjonalne układy i dobrze doświetlone pomieszczenia w połączeniu z dobrą lokalizacją to jedne z wielu atutów tej inwestycji.

Forest Residence

Mieszkowo, Mazowieckie, ul. Malinowy Gaj

Forest Residence w podwarszawskiej miejscowości Mieszkowo to idealna oferta dla osób, które szukają ciszy i spokoju w otulinie lasu. Inwestycja składa się z 27 domów jednorodzinnych dwulokalowych z ogródkami o pow. ok. 510 m². Nowoczesna i ponadczasowa bryła budynku, funkcjonalny układ pomieszczeń to tylko nieliczne atuty tej inwestycji.

Kaskada na Słomiance

Tarnowskie Góry, Opatowice

Inwestycja czterech domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Słomianka w Tarnowskich Górach.

  • z
  • 2

Inwestycje w branży nieruchomości to specjalność agentów, którzy tworzą zespół pracowników ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości Freedom Nieruchomości. Jeśli interesuje Cię temat inwestycji i chciałbyś, by te były obsługiwane przez najlepszych w swoim fachu - nie wahaj się - jeszcze dziś nawiąż kontakt z pracownikami biura nieruchomości Freedom!

Naszym klientom oferujemy profesjonalną pomoc w sprzedaży i marketingu inwestycji. Nasze działania poprzedzone są kompleksową analizą oferowanej nieruchomości, badaniami lokalnego rynku oraz przygotowaniem odpowiedniej, a zarazem optymalnej strategii sprzedaży. Powierzając nam sprzedaż swojej inwestycji, otrzymujesz w zamian szereg działań marketingowych mających na celu promocję danej nieruchomości, w której zawierają się czynności związane ze stworzeniem wizualizacji oraz strony www do reklamy poszczególnych lokali i pozyskania klientów.

Współpraca z zespołem pracowników ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości Freedom Nieruchomości to również kompleksowe wsparcie biznesowe w postaci doradztwa sprzedażowego i finansowego. Dzięki rozwiniętej sieci franczyzowej liczącej blisko 60 placówek zapewniamy dostęp do szerokiej bazy klientów z różnych regionów. Przekonaliśmy Cię? To jak? Dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów, by nieco jeszcze je poszerzyć?

Inwestycje na rynku nieruchomości to nasz konik. Znamy się na tym, jak nikt inny. Jeśli interesuje Cię nawiązanie współpracy biznesowej lub chciałbyś możliwie jak najlepiej rozreklamować swoją wymarzoną inwestycję - zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami. Gwarantujemy pełnię zadowolenia ze zleconych nam usług oraz pełen sukces w dziedzinie wyłącznie udanych działań inwestycyjnych. Przekonaj się, że ramię w ramię z agentami biura nieruchomości Freedom, każda Twoja inwestycja może przynieść jeszcze większe zyski, a Ty będziesz mógł cieszyć się upragnionym spokojem w pełni zadowolonego inwestora.

Nieruchomości przeznaczone pod inwestycje mogą być bardzo różne. W bogatej i wyjątkowo zróżnicowanej ofercie nieruchomości dostępnej w ofercie biur nieruchomości Freedom znaleźć można bardzo różne lokale, w rozmaitych cenach oraz różnorodnych lokalizacjach. Ta różnorodność oferty dedykowana jest w szczególności tym najbardziej wymagającym inwestorom, którzy chcieliby móc z sukcesem inwestować na rynku nieruchomości, a przede wszystkim dobrze zarabiać na uruchomionych przedsięwzięciach. My zaś, jako ogólnopolska sieć biur nieruchomości, dokładamy wszelkich starań, by oferta dostępnych u nas inwestycji była możliwie jak najszersza i bogato zróżnicowana. Wszystko w trosce i z myślą o tym, aby z sukcesem móc sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów.

Co jeszcze sprawia, że oferta nieruchomości z grupy inwestycyjnej, dostępna w biurach Freedom Nieruchomości, jest tak często przeglądana i polecana wśród klientów? Będzie to z pewnością dostępność wielu ofert na wyłączność. Oznacza to, że mnóstwo ofert jest dostępnych wyłącznie w bazie biur Freedom Nieruchomości. Klienci tychże biur zyskują więc dostęp do ofert, które nie są dostępne dla innych. Czy to nie jest wiadomość z gatunku tych naprawdę dobrych?

W biurach sieci Freedom Nieruchomości umożliwiamy naszym klientom stworzenie kompleksowej strategii marketingowej dla skutecznego przyciągnięcia uwagi i zainteresowania ich klientów. Dokładamy wszelkich starań, by zaproponowana przez nas strategia działań marketingowo - promocyjnych była optymalnie spójna oraz by umożliwiała czerpanie realnych zysków ze sprzedaży promowanych inwestycji.

W ofercie naszych biur nieruchomości znaleźć można bogaty wybór nieruchomości inwestycyjnych, spośród każdy, nawet ten najbardziej wymagający klient, powinien znaleźć coś właśnie dla siebie. Naszym priorytetem jest spełnienie wszystkich oczekiwań klientów i sprawienie, by ci czerpali maksymalne zyski z inwestycji, które uda im się sprzedać. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie transakcje odbywały się możliwie jak najsprawniej, a przy tym także maksymalnie bezpiecznie. Pilnujemy, by nie doszło do żadnych niedociągnięć czy rażących zaniedbań i dbamy o to, by cały proces finalizacji transakcji przebiegł tak sprawnie i skutecznie, jak to tylko możliwe. Pełnia zadowolenia naszych klientów jest naszą największą wygraną i generuje ogromną radość z dobrze wykonanej pracy. Nie ukrywamy - jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu i codziennie pracujemy na to, by utrzymać możliwie jak najwyższy poziom obsługi naszych klientów. Jednocześnie też nieustannie się szkolimy i zdobywamy nową wiedzę branżową, a dzięki temu możemy cieszyć się nieposzlakowaną opinią w środowisku branżowym. Jeśli więc o inwestycje na rynku nieruchomości chodzi - po prostu warto, a nawet trzeba nas wybrać!

Inwestowanie na rynku nieruchomości to jedna z najlepszych i najbardziej sprawdzonych lokat posiadanego kapitału. Jeśli dysponujemy więc odpowiednią ilością gotówki i mamy dobry pomysł na jej pomnożenie - inwestycja w zakup atrakcyjnie położonej nieruchomości z potencjałem jest jak najbardziej pożądana. Może to być inwestycja z grupy tych najlepszych z możliwych - bo w pełni uzasadnionych i dobrze przemyślanych zarazem.

Osoby zainteresowane nieruchomościami inwestycyjnymi powinny też wiedzieć, jakie możliwości czekają na nich na rynku branżowym. A możliwości te są zupełnie niemałe. W ofercie ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości Freedom Nieruchomości znaleźć można ciekawe domy szeregowe w atrakcyjnej lokalizacji, które wyróżniają się wykończeniem według indywidualnego projektu. To jednak nie wszystko. Na wymagających inwestorów czeka też mnóstwo innych, równie ciekawych propozycji. Taką będą z pewnością domy jednorodzinne dwulokalowe w atrakcyjnej, chętnie wybieranej dzielnicy miasta czy domy powstałe w zabudowie bliźniaczej, oferujące doskonałą przestrzeń do zamieszkania dla rodzin. Ogromną popularnością wśród współczesnych inwestorów cieszą się również ekskluzywne domki letniskowe, które wyróżniają się atrakcyjnym położeniem na mapie Polski. Obiekty te będą bardzo chętnie wybieranymi obiektami inwestycyjnymi przez tych klientów, którzy liczą na wymierne, nie tylko sezonowe, zyski z wynajmu - zarówno krótko-, jak i długoterminowego. Różnorodność ofert nieruchomości inwestycyjnych dostępnych obecnie na rynku sprawia, że teraz każdy inwestor może znaleźć nieruchomość idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy tylko, że nazwie te potrzeby i opowie o nich najlepszym agentom nieruchomości zatrudnionym w licznym zespole pracowników tworzących zespół agentów ogólnopolskiej sieci biur Freedom Nieruchomości.

Decydując się na nawiązanie współpracy z agentem sieci biur Freedom Nieruchomości zyskuje się gwarancję tego, że sfinalizowanie wymarzonej transakcji będzie możliwie maksymalnie bezpieczne, szybkie i sukcesywne. To jednak nie wszystko. Otrzymuje się również pewność, że transakcja zostanie obsłużona w sposób maksymalnie profesjonalny i niemal błyskawiczny - wszystko po to, by móc możliwie szybko korzystać ze wszystkich zysków i korzyści związanych z przeprowadzeniem tej właśnie transakcji. Do tego warto dodać, że inwestowanie na rynku nieruchomości to jedna z najlepszych, najbardziej przyszłościowych i sprawdzonych praktyk, które można wdrożyć w obecnych czasach. Posiadając znaczne środki finansowe nie warto zbyt długo zwlekać - może okazać się bowiem, że wymarzona oferta nieruchomości może przejść koło nosa, a druga taka sama lub podobna, może się długo nie powtórzyć. Warto mieć to na uwadze, decydując się na skorzystanie z kompleksowych usług oferowanych przez doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami.

Jednym z najlepszych wyborów dostępnych obecnie na rynku branżowym będzie zaufanie profesjonalistom tworzącym niezawodny zespół agentów tworzących ogólnopolską sieć biur nieruchomości Freedom Nieruchomości. Stawiając na wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, można tylko zyskać. A mieć dostęp do szerokiej bazy nieruchomości dostępnych nierzadko na wyłączność, to prawdziwy skarb. Przy inwestycjach warto wybrać biuro Freedom Nieruchomości!