połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Osiedle Porąbki Rzeszów

Rzeszów, Budziwój, ul. Porąbki

Nowoczesne i komfortowe osiedle 6 domów wolnostojących w standardzie premium przy ul. Porąbki w Rzeszowie dzielnica Budziwój.

Apartamenty Relax

Ustroń, Śląskie, ul. Stroma

Inwestycja obejmuję budowę nowoczesnego apartamentowca Relax, z jednym z najpiękniejszych widoków na terenie Beskidu Śląskiego. W budynku przewidziano 51 apartamentów o powierzchniach od 21,89 m2 do 76,15 m2. Apartamenty zlokalizowane są na wszystkich sześciu kondygnacjach budynku, każdy posiada balkon lub taras, a z ich okien rozpościera się przepiękny widok na górę Czantorię Oprócz części mieszkalnej, właściciele i goście będą mieli możliwość korzystania z planowanej na poziomie trzecim strefy Wellness & SPA.

Apartamenty na dąbrowszczaków

Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków

Jeżeli cenią sobie Państwo wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo to ta oferta jest właśnie dla Państwa. Apartamenty na Dąbrowszczaków zlokalizowane są w samym centrum Olsztyna przy ulicy Dąbrowszczaków 29A. Apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania zarówno młodych par, rodzin z dziećmi jak i singli oraz osób starszych. W eleganckim i nowoczesnym budynku, w którym znajdują się 22 lokale mieszkaniowe zlokalizowane na 3 piętrach. Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych. Pod budynkiem zaprojektowano halę garażową z miejscami postojowymi podziemnymi oraz komórkami lokatorskimi. Komfortową komunikację w budynku z pewnością będą mogły zapewnić przestronne klatki schodowe oraz wygodne, cichobieżne windy. W najbliższym otoczeniu zarówno zieleń, która pozwoli odpocząć od miejskiego zgiełku, jak i centrum handlowe czy restauracje, markety. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest – II kwartał 2021r. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 35 000 zł. Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy. Ta oferta objęta jest programem "Współpracuję", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości. Daria Bera e-mail: d.bera@freedom-nieruchomosci.pl tel: 796153014 Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku. Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Olsztynie przy ulicy Mickiewicza 21/23 lok. 420

Parkowe Wzgórze Czeladź

Czeladź, Śląskie, ul. Siemianowicka

Parkowe Wzgórze to zespół 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz 3 domów wolnostojących przy ul. Siemianowickiej w Czeladzi. Nowoczesna architektura połączona z tradycyjną technologią gwarantuje funkcjonalność i niezawodność. Dobre połączenie logistyczne z miastami ościennymi oraz jednoczesna bliskość terenów zielonych pozwala żyć w mieście, z zachowaniem pełnego komfortu i możliwości odprężenia w domowym zaciszu.

Nadma, Mazowieckie, ul. Kozia Góra

Wychodzimy naprzeciw tym, którzy cenią komfort swojej przestrzeni życiowej. Wybór naszej inwestycji to pewność, że zamieszkasz wygodnie. Własny ogródek i las na wyciągnięcie ręki. Czego chcieć więcej?

La Mer Residence

Jastarnia, Jurata, ul. Międzymorze

La Mer Residence to nowy adres na mapie dla osób które poszukują swojego miejsca na Półwyspie Helskim - w Juracie. Kameralny apartamentowiec (tylko 8 apartamentów) stworzony z pasją i z dbałością o każdy detal. Nowoczesna bryła budynku i elewacje z wykorzystaniem naturalnego drewna idealnie wpisują się w nadmorski klimat.

Inwestycja Osińskiego

Nidzica, Warmińsko-Mazurskie, ul. Osińskiego

Inwestycja obejmuje wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy. Część mieszkalną stanowi 15 lokali mieszkaniowych o zróżnicowanych powierzchniach. Lokale mieszkalne zlokalizowane na I , II piętrze i poddaszu budynku będą miały powierzchnię od 26,44 m² do 52,63 m², a więc będą stanowiły bardzo atrakcyjną ofertę na rynku nieruchomości. Część usługową będzie stanowić 7 lokali użytkowych położonych na I, II piętrze budynku oraz w jego przyziemiu. Lokalizacja inwestycji przy głównych ulicach komunikacyjnych spowoduje, że będą to bardzo atrakcyjne lokale nadające się nie tylko do celów handlu i usług, ale również na potrzeby i siedziby różnych firm, kancelarii i biur. Atrakcyjność lokalizacji podnosi również odległość od centrum. Szkoły, urzędy, placówki handlowo usługowe, banki, restauracje, ośrodki kultury – wszystko to dostępne w odległości kilku minut. Zakup lokalu lub mieszkania to doskonała lokata kapitału oraz świetne miejsce do zamieszkania.

Jankowicka 86

Rybnik, ul. Jankowicka

Rybnik, ul. Jankowicka. Proekologiczna, energooszczędna inwestycja . Jankowicka 86 to kompleks sześciu domów pasywnych w zabudowie szeregowej. Idealna dla fanów kameralnej zabudowy i niewielkich metraży w otoczeniu zieleni.

CASA MIA URSUS

Warszawa, Ursus, ul. Orląt Lwowskich

Nowa inwestycja przy ul. Orląt Lwowskich 6 w Ursusie stanowi atrakcyjną propozycję dla osób które szukają kameralnej zabudowy i mieszkania na start --> mieszkania od 28 m². Idealne dla singla jak i dla pary.

Libero

Olsztyn, ul. Franciszka Barcza
  • z
  • 3

Oferujemy profesjonalną pomoc w sprzedaży i marketingu inwestycji. Nasze działania poprzedzone są kompleksową analizą oferowanej nieruchomości,badaniami lokalnego rynku oraz przygotowaniem strategii sprzedaży. Powierzając nam sprzedaż swojej inwestycji otrzymujesz w zamian szereg działań marketingowych mających na celu promocję danej nieruchomości od stworzenia wizualizacji oraz strony www do reklamy poszczególnych lokali i pozyskania klientów.

Współpraca z nami to również wsparcie biznesowe w postaci doradztwa sprzedażowego i finansowego. Dzięki rozwiniętej sieci franczyzowej liczącej 40 placówek zapewniamy dostęp do szerokiej bazy klientów z różnych regionów.