KLONOWA WILLA

Warszawa, Pruszków, ul. Ignacego Daszyńskiego

Nowa inwestycja przy ul. Daszyńskiego 21 w Pruszkowie stanowi atrakcyjną propozycję dla osób które szukają kameralnej zabudowy. Dodatkowym atutem jest dobrze rozwinięta infrastruktura oraz sieć komunikacyjna a to wszystko w rozsądnej cenie.

Nowa Kielecka

Sosnowiec, ul. Kielecka

Nowa Kielecka to nowy przemyślany budynek wielorodzinny, który spodoba się zarówno rodzinom jak i osobom poszukującym niewielkich metraży. Funkcjonalne rozwiązania i wysoki standard wykonania sprawią, że jest to propozycja dla każdego niezależnie od prowadzonego trybu życia.

Nowy Bażantów

Katowice, ul. Marcina Radockiego

Nowy Bażantów to przede wszystkim prestiż i wygoda codziennego życia. Efektowny 10 piętrowy budynek stanowi kontynuację popularnego osiedla na południu Katowic. Mieszkańcy docenią komfortowe wnętrza, bliskość rozległych, zielonych terenów rekreacyjnych oraz darmowe miejsca parkingowe.

Śląskie Ogrody Katowice

Katowice, ul. Bytkowska

Nowe kameralne osiedle w otoczeniu największego parku na Śląsku. W zielonej okolicy powstają 3 budynki 5 piętrowe, w których znajdą się mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się nowoczesnymi układami i rozwiązaniami Smart Home oraz Anty Smog. Do centrum miasta gwarantowana jest doskonała komunikacja samochodem, autobusem i tramwajem.

Willa na Zaciszu

Kąty Rybackie, Pomorskie, ul. Zaciszna

Willa w Zaciszu składa się z 12 nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych w estetycznym, dwupiętrowym budynku przy skraju nadmorskiego lasu, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Lokale zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać nasłonecznienie w ciągu dnia.

Eco City Sopot

Sopot, ul. Rzemieślnicza

Młyńska 10

Kołobrzeg, ul. Młyńska

Nowopowstająca inwestycja w centrum Kołobrzegu. Apartamenty o powierzchni od 27 do 71 mkw w atrakcyjnych cenach. Atrakcyjne rabaty nawet do 10%!

Pod Żaglami

Zegrze Południowe, Mazowieckie

Wypoczynkowy apartament nad jeziorem zaledwie 25 km pod Warszawą? To możliwe! Inwestycja Pod Żaglami to zespół apartamentów turystycznych zlokalizowanych w Zegrzu Południowym ok. 30 km od centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja kompleksu, położenie nad samym brzegiem rzeki Narew, z bezpośrednim dostępem do Jeziora Zegrzyńskiego czyni ją niezwykle atrakcyjną ofertą.

Posesja Kapitańska

Grzybowo, Zachodniopomorskie, ul. Kapitańska

Nowoczesne apartamenty zlokalizowane 50 metrów od morza w miejscowości Grzybowo pod Kołobrzegiem. Nietuzinkowa lokalizacja w sąsiedztwie parku nadmorskiego. Piękne, dwupiętrowe apartamentowce z terminem realizacji na VI.2020 roku.

APARTAMENTY STRANDA RESIDENCE – nowa inwestycja na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Stranda Residence to kompleks obiektów apartamentowych, z malowniczym widokiem na Jezioro Kisajno. Usytuowany tuż przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Idealna propozycja dla miłośników Mazur, którzy daną nieruchomość mogą potraktować jako swój drugi dom, jak również idealną opcję inwestycji w apartamenty pod wynajem.

  • z
  • 3

Oferujemy profesjonalną pomoc w sprzedaży i marketingu inwestycji. Nasze działania poprzedzone są kompleksową analizą oferowanej nieruchomości,badaniami lokalnego rynku oraz przygotowaniem strategii sprzedaży. Powierzając nam sprzedaż swojej inwestycji otrzymujesz w zamian szereg działań marketingowych mających na celu promocję danej nieruchomości od stworzenia wizualizacji oraz strony www do reklamy poszczególnych lokali i pozyskania klientów.

Współpraca z nami to również wsparcie biznesowe w postaci doradztwa sprzedażowego i finansowego. Dzięki rozwiniętej sieci franczyzowej liczącej 40 placówek zapewniamy dostęp do szerokiej bazy klientów z różnych regionów.