Wólczańska4

Łódź, ul. Wólczańska

Wólczańska 4 to ciekawa oferta dla osób zainteresowanych bezpiecznym inwestowaniem w małe mieszkania, idealne pod najem zarówno długo- jak i krótkoterminowy, a także jako lokata kapitału. Doskonałe położenie i atrakcyjność projektu to idealna inwestycja na zakup małego M na start dla studenta.

Zielona Ostropa

Gliwice, Ostropa, ul. Wincentego Witosa

Inwestycja 24 domów w zabudowie szeregowej. Wybudowana wg. indywidualnego projektu. Na przedmieściach Gliwic dobrze skomunikowana z centrum miasta i resztą aglomeracji.

Plażowa Olsztyn

Olsztyn, ul. Plażowa

Domy w zabudowie bliźniaczej Olsztyn ul. Plażowa

Widok Kajkowo

Kajkowo, Warmińsko-Mazurskie

Na obrzeżach Ostródy, w urokliwym Kajkowie na ulicy Widok powstaje wyjątkowa inwestycja . Na osiedlu powstaje 5 eleganckich domów jednorodzinnych dwulokalowych o metrażach 141,18 m2. Na dole będzie znajdował się salon z aneksem kuchennym, na górze 3 sypialnie. Każdy dom będzie wyposażony w prywatny ogród i garaż. Jeśli szukasz domu w spokojnej i cichej okolicy, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki, liczne tereny zielone, pobliskie urocze jezioro, place zabaw, ścieżki rowerowe, pozwolą Ci się cieszyć pięknem mazurskiej przyrody. Wszystko to sprawi że inwestycja Widok Kajkowo będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Domki wczsowe

Sianożęty, Zachodniopomorskie, ul. Plażowa

Na sprzedaż 18 nowoczesnych, ekskluzywnych domków letniskowych położonych w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy plaży w Sianożętach. Obiekt wybudowany dwa lata temu, w pełni umeblowany i wyposażony. Działający, dochodowy, dobrze prosperujący biznes.

Reja 46

Warszawa, Piastów, ul. Mikołaja Reja

REJA 46 to nowoczesna i kameralna inwestycja na mapie Piastowa. Tylko 4 lokale o pow. od 120 m² do 130 m² każdy z ogródkiem. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże przeszklenia i ogródki od strony zachodniej spowodują że zapragniesz tutaj zamieszkać. Kolejnym plusem to dobre połączenie do Centrum Warszawy (ok. 35 minut samochodem).

Osiedlowa House

Józefosław, Mazowieckie, ul. Osiedlowa

Osiedlowa House to nowo powstająca kameralna inwestycja 5 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Józefosławiu pod Warszawą, zaprojektowana z myślą o osobach, ceniących sobie spokój i komfort życia we własnym domu. Zamieszkaj poza miastem w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Warszawy.

Domy na Grzybowej

Dywity, Warmińsko-Mazurskie, ul. Grzybowa

Domy na Grzybowej to nowa inwestycja w Dywitach przy ul. Grzybowej, która powstała z myślą o osobach, ceniących sobie spokój i komfort życia we własnym domu. Zdecydowanym atutem jest atrakcyjna cena budynków, która gwarantuje Tobie oraz Twojej rodzinie nowoczesny i przytulny dom, w cenie mieszkania. Inwestycja zaprojektowana została z troską o nowoczesny design, sprawdzoną jakość materiałów oraz wysoki standard wykończenia. W skład inwestycji wchodzi 7 budynków dwulokalowych. W każdym z nich zaprojektowany jest prawy i lewy segment, jak zostało to pokazane na projekcie poglądowym zagospodarowania terenu.

Villa Glamour

Jastarnia, Jurata

Villa Glamour będzie jednym z najbardziej luksusowych budynków w malowniczej Juracie. Ten nowoczesny, prestiżowy budynek łączy w sobie wspaniałą lokalizację, nowoczesną architekturę i kameralność. Architekci zadbali o każdy najdrobniejszy detal, który spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Leszczynowa Park

Janki, Mazowieckie, ul. Leszczynowa

LESZCZYNOWA PARK to nowy punkt na mapie w aglomeracji warszawskiej gdzie powstaje inwestycja 12 budynków w zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja zostanie zrealizowana w 2022 roku i ma do zaoferowania trzy typy budynków aby każdy mógł znaleźć odpowiedni dom dla siebie. Oryginalna bryła --> nowoczesna stodoła, funkcjonalne układy i dobrze doświetlone pomieszczenia w połączeniu z dobrą lokalizacją to jedne z wielu atutów tej inwestycji.

  • z
  • 3

Oferujemy profesjonalną pomoc w sprzedaży i marketingu inwestycji. Nasze działania poprzedzone są kompleksową analizą oferowanej nieruchomości,badaniami lokalnego rynku oraz przygotowaniem strategii sprzedaży. Powierzając nam sprzedaż swojej inwestycji otrzymujesz w zamian szereg działań marketingowych mających na celu promocję danej nieruchomości od stworzenia wizualizacji oraz strony www do reklamy poszczególnych lokali i pozyskania klientów.

Współpraca z nami to również wsparcie biznesowe w postaci doradztwa sprzedażowego i finansowego. Dzięki rozwiniętej sieci franczyzowej liczącej blisko 60 placówek zapewniamy dostęp do szerokiej bazy klientów z różnych regionów.