Reja 46

Warszawa, Piastów, ul. Mikołaja Reja

REJA 46 to nowoczesna i kameralna inwestycja na mapie Piastowa. Tylko 4 lokale o pow. od 120 m² do 130 m² każdy z ogródkiem. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże przeszklenia i ogródki od strony zachodniej spowodują że zapragniesz tutaj zamieszkać. Kolejnym plusem to dobre połączenie do Centrum Warszawy (ok. 35 minut samochodem).

Kampinova

Gdańsk, ul. Kampinoska

Osiedle Kampinova to kompleks nowoczesnych budynków szeregowych o różnorodnym metrażu, który przypadnie do gustu miłośnikom zwierząt domowych i rodzinom. Jest to idealne miejsce również dla singla, który ceni swoją prywatność.

Nova Lubovidzka

Gdańsk, ul. Lubowidzka

Osiedle Nova Lubovicka to kompleks prestiżowych budynków na gdańskim Jasieniu. Charakteryzuje się dużą ilością zielonej przestrzeni. Idealne miejsce zarówno dla rodziny jak i dla singla.

Osiedlowa House

Józefosław, Mazowieckie, ul. Osiedlowa

Osiedlowa House to nowo powstająca kameralna inwestycja 5 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Józefosławiu pod Warszawą, zaprojektowana z myślą o osobach, ceniących sobie spokój i komfort życia we własnym domu. Zamieszkaj poza miastem w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Warszawy.

Żory

Budowa nowych mieszkań inwestycyjnych bezczynnszowych.

Domy na Grzybowej

Dywity, Warmińsko-Mazurskie, ul. Grzybowa

Domy na Grzybowej to nowa inwestycja w Dywitach przy ul. Grzybowej, która powstała z myślą o osobach, ceniących sobie spokój i komfort życia we własnym domu. Zdecydowanym atutem jest atrakcyjna cena budynków, która gwarantuje Tobie oraz Twojej rodzinie nowoczesny i przytulny dom, w cenie mieszkania. Inwestycja zaprojektowana została z troską o nowoczesny design, sprawdzoną jakość materiałów oraz wysoki standard wykończenia. W skład inwestycji wchodzi 7 budynków dwulokalowych. W każdym z nich zaprojektowany jest prawy i lewy segment, jak zostało to pokazane na projekcie poglądowym zagospodarowania terenu.

Poznańska 22

Łódź, Łódź-Górna, ul. Poznańska

Inwestycja położona jest przy spokojnej ulicy, wzdłuż której rośnie szpaler wiekowych, malowniczych jesionów. Podczas projektowania inwestycji uwzględniono potrzeby osób z każdej grupy wiekowej: rodzin z dziećmi, singli i seniorów tak, aby każdy mógł odnaleźć tu wygodę i komfort codziennego życia. Inwestycję cechuje kameralny charakter, niska, ogrodzona zabudowa i wspólna przestrzeń zagospodarowana z dbałością o szczegóły. POZNAŃSKA 22 to doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju, przy zachowaniu wszelkich korzyści wynikających z miejskiej lokalizacji. Miejsce, które pozwoli cieszyć się wysokim komfortem życia, oraz osiągnąć spokój ducha i wewnętrzną harmonię. Usytuowanie inwestycji pozwala w pełni cieszyć się rozbudowaną infrastrukturą miejską. Bliskość i rozwinięta sieć komunikacji zapewniają szybki dostęp do edukacyjnej, handlowej i rekreacyjnej oferty Łodzi. Do dyspozycji mieszkańców jest wiele linii autobusowych i tramwajowych pozwalających na dojazd do centrum w 5 min. Budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami – jest elegancki, nowoczesny, a jednocześnie przytulny. Do wykończenia użyto sprawdzonych i trwałych materiałów najwyższej jakości. Na każde piętro dojeżdża winda :) Elewacja wykończona jest w stonowanych odcieniach bieli i szarości, z drewnianymi dekoracyjnymi detalami, tworząc wzór efektownej współczesnej architektury. Mieszkania są funkcjonalne, przestronne i słoneczne. Zaprojektowane, przez uznaną pracownię projektową, z uwagą i dbałością o detale tak, aby każdy mógł z łatwością zaaranżować je na wiele sposobów. Całości dopełniają efektowne, przestronne tarasy – niezbędny element nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej.

Villa Glamour

Jastarnia, Jurata

Villa Glamour będzie jednym z najbardziej luksusowych budynków w malowniczej Juracie. Ten nowoczesny, prestiżowy budynek łączy w sobie wspaniałą lokalizację, nowoczesną architekturę i kameralność. Architekci zadbali o każdy najdrobniejszy detal, który spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Leszczynowa Park

Janki, Mazowieckie, ul. Leszczynowa

LESZCZYNOWA PARK to nowy punkt na mapie w aglomeracji warszawskiej gdzie powstaje inwestycja 12 budynków w zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja zostanie zrealizowana w 2022 roku i ma do zaoferowania trzy typy budynków aby każdy mógł znaleźć odpowiedni dom dla siebie. Oryginalna bryła --> nowoczesna stodoła, funkcjonalne układy i dobrze doświetlone pomieszczenia w połączeniu z dobrą lokalizacją to jedne z wielu atutów tej inwestycji.

Forest Residence

Mieszkowo, Mazowieckie, ul. Malinowy Gaj

Forest Residence w podwarszawskiej miejscowości Mieszkowo to idealna oferta dla osób, które szukają ciszy i spokoju w otulinie lasu. Inwestycja składa się z 27 domów jednorodzinnych dwulokalowych z ogródkami o pow. ok. 510 m². Nowoczesna i ponadczasowa bryła budynku, funkcjonalny układ pomieszczeń to tylko nieliczne atuty tej inwestycji.

  • z
  • 3

Oferujemy profesjonalną pomoc w sprzedaży i marketingu inwestycji. Nasze działania poprzedzone są kompleksową analizą oferowanej nieruchomości,badaniami lokalnego rynku oraz przygotowaniem strategii sprzedaży. Powierzając nam sprzedaż swojej inwestycji otrzymujesz w zamian szereg działań marketingowych mających na celu promocję danej nieruchomości od stworzenia wizualizacji oraz strony www do reklamy poszczególnych lokali i pozyskania klientów.

Współpraca z nami to również wsparcie biznesowe w postaci doradztwa sprzedażowego i finansowego. Dzięki rozwiniętej sieci franczyzowej liczącej blisko 60 placówek zapewniamy dostęp do szerokiej bazy klientów z różnych regionów.