Osiedle Natura

Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, ul. Torfowa

OSIEDLE NATURA to nowo powstająca inwestycja w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy Zbigniewa Religi. Jest to kameralna inwestycja składająca się tylko 5 segmentów. Kameralna inwestycja, nowoczesny i ponadczasowy design budynku, funkcjonalne układy pomieszczeń w sąsiedztwie lasu w spokojnej okolicy to jedne z licznych atutów tej inwestycji. Zamieszkaj poza miastem w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Łodzi.

NoName Lakes

Ugoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Domki VILLETTA doskonale wpisują się w magiczny i unikatowy krajobraz Pojezierza Brodnickiego, najczystszego pod względem przyrodniczym regionie Polski. Domki znajdują się w resorcie hotelowym NoName Lakes, otulonym 4 hektarowym lasem w pobliskim sąsiedztwie prywatnego jeziora. Resort oraz jego okolica zapewnia o każdej porze roku wiele atrakcji: --> sporty wodne (kajaki, rowery wodne, żagle, flyboard) --> wycieczki piesze i rowerowe --> Hamak Park --> stadnina koni Kupując nieruchomość kupujesz pakiet !!! Mówiąc o pakiecie dostajesz domek w pełni urządzony i operatora z którym podpisujesz umowę najmu na 10 lat, który zarządza Twoim lokalem. Gwarantowana stopa zwrotu 8% w skali roku.

Villa Glamour

Jastarnia, Jurata

Villa Glamour będzie jednym z najbardziej luksusowych budynków w malowniczej Juracie. Ten nowoczesny, prestiżowy budynek łączy w sobie wspaniałą lokalizację, nowoczesną architekturę i kameralność. Architekci zadbali o każdy najdrobniejszy detal, który spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Marina Jadwisin

Jadwisin, Mazowieckie, ul. Szkolna

Marina Jadwisin to osiedle domów szeregowych położonych w malowniczej miejscowości Jadwisin nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego, w sąsiedztwie NATURA 2000. W ramach inwestycji powstaje 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych która będzie realizowana w 3 etapach. Blisko do Centrum Warszawy a jednocześnie bliskość terenów zielonych i Zalewu Zegrzyńskiego pozwoli na domowe zacisze i odpoczynek, jak i możliwość aktywnego spędzania czasu.

Leszczynowa Park

Janki, Mazowieckie, ul. Leszczynowa

LESZCZYNOWA PARK to nowy punkt na mapie w aglomeracji warszawskiej gdzie powstaje inwestycja 32 budynków w zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja będzie realizowana w IV etapach i ma do zaoferowania trzy typy budynków aby każdy mógł znaleźć odpowiedni dom dla siebie. Oryginalna bryła --> nowoczesna stodoła, funkcjonalne układy i dobrze doświetlone pomieszczenia w połączeniu z dobrą lokalizacją to jedne z wielu atutów tej inwestycji.

Forest Residence

Mieszkowo, Mazowieckie, ul. Malinowy Gaj

Forest Residence w podwarszawskiej miejscowości Mieszkowo to idealna oferta dla osób, które szukają ciszy i spokoju w otulinie lasu. Inwestycja składa się z 27 domów jednorodzinnych dwulokalowych z ogródkami o pow. ok. 510 m². Nowoczesna i ponadczasowa bryła budynku, funkcjonalny układ pomieszczeń to tylko nieliczne atuty tej inwestycji.

Kaskada na Słomiance

Tarnowskie Góry, Opatowice

Inwestycja czterech domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Słomianka w Tarnowskich Górach.

OSADA BRZEGOWA

Kiełpin, Mazowieckie, ul. Brzegowa

Osiedle Osada Brzegowa to nowa inwestycja w Łomiankach Dolnych - Kiełpin przy ulicy Brzegowej. W ramach inwestycji powstaje 12 budynków jednorodzinnych dwulokalowych o pow. ok. 88 m² z dużymi działkami ok. 450 m². Nowoczesne budownictwo, pełne ciekawych rozwiązań architektonicznych, funkcjonalne z dużymi przeszkleniami spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Blisko do Centrum Warszawy a jednocześnie bliskość terenów zielonych pozwoli na domowe zacisze i odpoczynek, jak i możliwość aktywnego spędzania czasu. W pobliżu Jezioro Kiełpińskie, Rezerwaty a dla miłośników łowienia ryb i spacerów Wisła.

Jantar Resort

Jantar, Pomorskie, ul. Rybacka

JANTAR RESORT to obiekt położony w spokojnej i cichej części Jantaru, na powierzchni 9000 m2, w sąsiedztwie lasu i w niedalekiej odległości od czystych, szerokich plaż Morza Bałtyckiego.

Katowice Marcinkowskiego 11

Katowice, ul. Karola Marcinkowskiego

Nowa inwestycja w Katowicach, oferująca mieszkania 1, 2, 3 i 4 - pokojowe z balkonami o powierzchni od 33 do 78,6 m2. Całość uzupełnia jedno 5-cio pokojowe mieszkanie, na najwyższej kondygnacji, powierzchnią 98m2 i balkonem ponad 18m2. Doskonała lokalizacja przekłada się na kilka minut spacerem od Uniwersytetu, a także kilka minut jazdy do ścisłego Centrum samochodem czy dostępną za rogiem komunikacją miejską.

  • z
  • 4

Oferujemy profesjonalną pomoc w sprzedaży i marketingu inwestycji. Nasze działania poprzedzone są kompleksową analizą oferowanej nieruchomości,badaniami lokalnego rynku oraz przygotowaniem strategii sprzedaży. Powierzając nam sprzedaż swojej inwestycji otrzymujesz w zamian szereg działań marketingowych mających na celu promocję danej nieruchomości od stworzenia wizualizacji oraz strony www do reklamy poszczególnych lokali i pozyskania klientów.

Współpraca z nami to również wsparcie biznesowe w postaci doradztwa sprzedażowego i finansowego. Dzięki rozwiniętej sieci franczyzowej liczącej blisko 60 placówek zapewniamy dostęp do szerokiej bazy klientów z różnych regionów.