Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Osiedle Sielanka

Mikołów, ul. Reta Śmiłowicka

Osiedle Sielanka

Tarnowskie Góry, Śląskie, ul. Szafranowa

Apartamenty Skanda – Wygodne życie w klasie premium

Olsztyn, ul. Władysława Trylińskiego

Apartamenty Skanda Inwestycja powstaje nad jeziorem Skanda, na styku Osiedla Mazurskiego i Ostrzeszewa, w pełnej perspektyw, dobrze skomunikowanej dzielnicy Olsztyna. Pomimo niedużej odległości do centrum, Apartamenty Skanda są umiejscowione w cichej i malowniczej okolicy, dającej spokój od zgiełku dużego miasta. Styl architektoniczny Apartamentów Skanda koresponduje z najnowocześniejszymi trendami światowymi i utrzymany jest w jednolitej stylistyce stodoły, przy wykorzystaniu wysokiej jakości pokryć dachu i fasad budynku. Dlaczego premium? Nowoczesna, elegancka zabudowa mimo dużych przeszkleń dająca poczucie prywatności. Wygodne i przestronne pomieszczenia z możliwością elastycznej aranżacji wnętrz o ponadstandardowej wysokości do 290 cm, która daje mieszkańcom poczucie większej przestrzeni oraz zapewnia jeszcze lepszą cyrkulację powietrza. Wielkopowierzchniowe, trzyszybowe, aluminiowe okna tarasowe w systemie HS, z możliwość wygodnego przesuwania. √Wysokiej jakości trzyszybowe okna PCV o bardzo niskim, zbliżonym do okien pasywnych, współczynniku przenikania ciepła, wyposażone w specjalny system uszczelek. √Przestronne loggie i tarasy - wygodne miejsce do relaksu √Przestrzeń ogrodowa - możliwość wydzielenia osobnych stref dla każdego apartamentu lub aranżacji wspólnej przestrzeni pielęgnowanej przez firmę ogrodniczą. √Wentylacja mechaniczna zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza oraz umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury i właściwej wilgotności w apartamentach. Komfortowe wodne ogrzewanie podłogowe, przystosowane do pracy z pompami ciepła. Garaż podziemny z dwoma miejscami parkingowymi dla każdego apartamentu, z dodatkowym miejscem na np. wózki, narty, rowery. Dodatkowa przestrzeń na poddaszu, do zagospodarowania na pralnię, suszarnię lub składzik.

Osiedle Porąbki Rzeszów

Rzeszów, Budziwój, ul. Porąbki

Nowoczesne i komfortowe osiedle 6 domów wolnostojących w standardzie premium przy ul. Porąbki w Rzeszowie dzielnica Budziwój.

Apartamenty Relax

Ustroń, Śląskie, ul. Stroma

Inwestycja obejmuję budowę nowoczesnego apartamentowca Relax, z jednym z najpiękniejszych widoków na terenie Beskidu Śląskiego. W budynku przewidziano 51 apartamentów o powierzchniach od 21,89 m2 do 76,15 m2. Apartamenty zlokalizowane są na wszystkich sześciu kondygnacjach budynku, każdy posiada balkon lub taras, a z ich okien rozpościera się przepiękny widok na górę Czantorię Oprócz części mieszkalnej, właściciele i goście będą mieli możliwość korzystania z planowanej na poziomie trzecim strefy Wellness & SPA.

Apartamenty na dąbrowszczaków

Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków

Jeżeli cenią sobie Państwo wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo to ta oferta jest właśnie dla Państwa. Apartamenty na Dąbrowszczaków zlokalizowane są w samym centrum Olsztyna przy ulicy Dąbrowszczaków 29A. Apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania zarówno młodych par, rodzin z dziećmi jak i singli oraz osób starszych. W eleganckim i nowoczesnym budynku, w którym znajdują się 22 lokale mieszkaniowe zlokalizowane na 3 piętrach. Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych. Pod budynkiem zaprojektowano halę garażową z miejscami postojowymi podziemnymi oraz komórkami lokatorskimi. Komfortową komunikację w budynku z pewnością będą mogły zapewnić przestronne klatki schodowe oraz wygodne, cichobieżne windy. W najbliższym otoczeniu zarówno zieleń, która pozwoli odpocząć od miejskiego zgiełku, jak i centrum handlowe czy restauracje, markety. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest – II kwartał 2021r. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 35 000 zł. Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy. Ta oferta objęta jest programem "Współpracuję", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości. Daria Bera e-mail: d.bera@freedom-nieruchomosci.pl tel: 796153014 Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku. Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Olsztynie przy ulicy Mickiewicza 21/23 lok. 420

Parkowe Wzgórze Czeladź

Czeladź, Śląskie, ul. Siemianowicka

Parkowe Wzgórze to zespół 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz 3 domów wolnostojących przy ul. Siemianowickiej w Czeladzi. Nowoczesna architektura połączona z tradycyjną technologią gwarantuje funkcjonalność i niezawodność. Dobre połączenie logistyczne z miastami ościennymi oraz jednoczesna bliskość terenów zielonych pozwala żyć w mieście, z zachowaniem pełnego komfortu i możliwości odprężenia w domowym zaciszu.

La Mer Residence

Jastarnia, Jurata, ul. Międzymorze

La Mer Residence to nowy adres na mapie dla osób które poszukują swojego miejsca na Półwyspie Helskim - w Juracie. Kameralny apartamentowiec (tylko 8 apartamentów) stworzony z pasją i z dbałością o każdy detal. Nowoczesna bryła budynku i elewacje z wykorzystaniem naturalnego drewna idealnie wpisują się w nadmorski klimat.

Inwestycja Osińskiego

Nidzica, Warmińsko-Mazurskie, ul. Osińskiego

Inwestycja obejmuje wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy. Część mieszkalną stanowi 15 lokali mieszkaniowych o zróżnicowanych powierzchniach. Lokale mieszkalne zlokalizowane na I , II piętrze i poddaszu budynku będą miały powierzchnię od 26,44 m² do 52,63 m², a więc będą stanowiły bardzo atrakcyjną ofertę na rynku nieruchomości. Część usługową będzie stanowić 7 lokali użytkowych położonych na I, II piętrze budynku oraz w jego przyziemiu. Lokalizacja inwestycji przy głównych ulicach komunikacyjnych spowoduje, że będą to bardzo atrakcyjne lokale nadające się nie tylko do celów handlu i usług, ale również na potrzeby i siedziby różnych firm, kancelarii i biur. Atrakcyjność lokalizacji podnosi również odległość od centrum. Szkoły, urzędy, placówki handlowo usługowe, banki, restauracje, ośrodki kultury – wszystko to dostępne w odległości kilku minut. Zakup lokalu lub mieszkania to doskonała lokata kapitału oraz świetne miejsce do zamieszkania.

  • z
  • 3

Oferujemy profesjonalną pomoc w sprzedaży i marketingu inwestycji. Nasze działania poprzedzone są kompleksową analizą oferowanej nieruchomości,badaniami lokalnego rynku oraz przygotowaniem strategii sprzedaży. Powierzając nam sprzedaż swojej inwestycji otrzymujesz w zamian szereg działań marketingowych mających na celu promocję danej nieruchomości od stworzenia wizualizacji oraz strony www do reklamy poszczególnych lokali i pozyskania klientów.

Współpraca z nami to również wsparcie biznesowe w postaci doradztwa sprzedażowego i finansowego. Dzięki rozwiniętej sieci franczyzowej liczącej 40 placówek zapewniamy dostęp do szerokiej bazy klientów z różnych regionów.