#dbamosiebie Sprawdź jak obecnie działamy
WIĘCEJ

Kamienice Przy Murze

Elbląg, ul. Wieżowa

Jankowicka 86

Rybnik, ul. Jankowicka

Rybnik, ul. Jankowicka. Proekologiczna, energooszczędna inwestycja . Jankowicka 86 to kompleks sześciu domów pasywnych w zabudowie szeregowej. Idealna dla fanów kameralnej zabudowy i niewielkich metraży w otoczeniu zieleni.

CASA MIA URSUS

Warszawa, Ursus, ul. Orląt Lwowskich

Nowa inwestycja przy ul. Orląt Lwowskich 6 w Ursusie stanowi atrakcyjną propozycję dla osób które szukają kameralnej zabudowy i mieszkania na start --> mieszkania od 28 m². Idealne dla singla jak i dla pary.

Libero

Olsztyn, ul. Franciszka Barcza

KLONOWA WILLA

Warszawa, Pruszków, ul. Ignacego Daszyńskiego

Nowa inwestycja przy ul. Daszyńskiego 21 w Pruszkowie stanowi atrakcyjną propozycję dla osób które szukają kameralnej zabudowy. Dodatkowym atutem jest dobrze rozwinięta infrastruktura oraz sieć komunikacyjna a to wszystko w rozsądnej cenie.

Nowa Kielecka

Sosnowiec, ul. Kielecka

Nowa Kielecka to nowy przemyślany budynek wielorodzinny, który spodoba się zarówno rodzinom jak i osobom poszukującym niewielkich metraży. Funkcjonalne rozwiązania i wysoki standard wykonania sprawią, że jest to propozycja dla każdego niezależnie od prowadzonego trybu życia.

Nowy Bażantów

Katowice, ul. Marcina Radockiego

Nowy Bażantów to przede wszystkim prestiż i wygoda codziennego życia. Efektowny 10 piętrowy budynek stanowi kontynuację popularnego osiedla na południu Katowic. Mieszkańcy docenią komfortowe wnętrza, bliskość rozległych, zielonych terenów rekreacyjnych oraz darmowe miejsca parkingowe.

Śląskie Ogrody Katowice

Katowice, ul. Bytkowska

Nowe kameralne osiedle w otoczeniu największego parku na Śląsku. W zielonej okolicy powstają 3 budynki 5 piętrowe, w których znajdą się mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się nowoczesnymi układami i rozwiązaniami Smart Home oraz Anty Smog. Do centrum miasta gwarantowana jest doskonała komunikacja samochodem, autobusem i tramwajem.

Willa na Zaciszu

Kąty Rybackie, Pomorskie, ul. Zaciszna

Willa w Zaciszu składa się z 12 nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych w estetycznym, dwupiętrowym budynku przy skraju nadmorskiego lasu, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Lokale zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać nasłonecznienie w ciągu dnia.

Młyńska 10

Kołobrzeg, ul. Młyńska

Nowopowstająca inwestycja w centrum Kołobrzegu. Apartamenty o powierzchni od 27 do 71 mkw w atrakcyjnych cenach. Atrakcyjne rabaty nawet do 10%!

  • z
  • 3

Oferujemy profesjonalną pomoc w sprzedaży i marketingu inwestycji. Nasze działania poprzedzone są kompleksową analizą oferowanej nieruchomości,badaniami lokalnego rynku oraz przygotowaniem strategii sprzedaży. Powierzając nam sprzedaż swojej inwestycji otrzymujesz w zamian szereg działań marketingowych mających na celu promocję danej nieruchomości od stworzenia wizualizacji oraz strony www do reklamy poszczególnych lokali i pozyskania klientów.

Współpraca z nami to również wsparcie biznesowe w postaci doradztwa sprzedażowego i finansowego. Dzięki rozwiniętej sieci franczyzowej liczącej 40 placówek zapewniamy dostęp do szerokiej bazy klientów z różnych regionów.