Inwestycja

Polańczyk, Podkarpackie, ul. Równa
  • ilość ofert
    2
  • cena
  • cena za m2
  • pow. całkowita

Inwestycja

Polańczyk, Podkarpackie, ul. Równa

Jedyna taka inwestycja w Polsce

Solina - Resorts to luksusowy hotel o standardzie 4* zarządzany w systemie condo hotelu.

Sun & Snow Solina Resorts to perfekcyjnie zaprojektowany apartamentowiec z prywatną mariną i bezpośrednim dostępem do Jeziora Solińskiego.

Inwestycja realizowana przy współpracy z liderem rynku nieruchomości na wynajem, firmą SUN & SNOW, będącą operatorem obiektu, to unikalna oferta na mapie regionu podkaprackiego.

Składający się z 250 apartamentów i rozbudowanej części wspólnej kompleks położony jest na cyplu, gwarantując tym samym ciszę i prywatnosć odwiedzającym.

Obiekt tworzony jest przez specjalistów z branży hotelarskiej. Biuro architektoniczne CZORA & CZORA, odpowiedzialne wcześniej za realizację hoteli Hilton w Polsce, to gwarancja wysokiej jakości. Dodatkowy atut stanowią wnętrza, zaprojektowane przez Fobia Design, skutecznie łączące nowoczesność z regionalnym folklorem.

Każdy z apartamentów oferowany jest wykończony i wyposażony. Dodatkowo wszystkie posiadają balkon z którego roztaczać będzie się widok na Jezioro Solińskie, góry lub otaczające hotel lasy.

Unikalna Inwestycja Sun & Snow Resorts Solina

To perfekcyjnie zaprojektowany apartamentowiec z bezpośrednim dostępem do jeziora Solińskiego, otoczony licznymi szlakami turystycznymi – połączenie komfortu, wyrafinowania i piękna otaczającej natury.

Obiekt pełen atrakcji.

Kunszt projektu inwestycyjnego kryje się w wykorzystaniu potencjału miejsca. Przemyślany design, harmonijnie komponuje się z otoczeniem, czerpiąc z jego niepowtarzalnego charakteru i podkreślając jego walory i naturalne piękno terenu. Uzyskany w ten sposób efekt pozwoli gościom odpoczywać w poczuciu prywatności i swobody.

Solina Resort ma do zaoferowania kompleksowy obiekt spełniający najwyższe współczesne standardy wypoczynku. Obiekt składa się z 250 apartamentów o powierzchni od 20 m2 do 80 m2. Każdy z nich został przemyślnie zaaranżowany i luksusowo wykończony. Zarówno właściciel jak i goście będą mogli skorzystać ze strefy wspólnej i atrakcyjnie zagospodarowanego terenu przyległego do obiektu. Na powierzchni 1.71 ha znajdują się: kryty basen, sala fitness, wellness i SPA, sauna, siłownia, sala dla dzieci, własna marina, restauracja, drink bar, prywatna plaża, narciarnia, rowerownia.

Wyjątkowa lokalizacja oraz wyposażenie obiektu zapewnia gościom relaks i możliwość wypoczynku niezależnie od pory roku.

Zdrowie – możesz skorzystać z szerokiej oferty uzdrowiskowej Polańczyka. Wody solankowe czy kąpiele mineralne, a także szeroki wybór kuracji związanych z chorobami układu oddechowego, stawowego lub innego pozwoli poprawić Twoją zdrowotną kondycję.

Sport- zdobywaj bieszczadzkie szczyty pieszo, konno lub na rowerze. Podejmij wyzwania survivalowe, zagraj w paintball lub wybierz się na polowanie bądź wędkowanie. Latem odpoczywaj żeglując, pływając jachtem na windsurfingu lub kajakami lub tratwą. Może sprawdzisz się w biegu „Rzeźnika” ?

Zimą możesz wybrać się na narty, kulig lub piesze wędrówki.

Zwiedzanie- Odkrywaj barwną historię regionu, jego mieszkańców, niesamowitą architekturę i liczne skanseny. Przemierzaj szlaki turystyczne, zwiedź zaporę na Jeziorze Solińskim, a może zorganizuj wycieczkę do pobliskich miast Słowacji czy Ukrainy? Poznaj barwną i nienaruszoną przyrodę gór.

Solidni partnerzy – gwarancja zysku

Nie można być specjalistą od wszystkiego, można natomiast współpracować z najlepszymi firmami w swoich branżach. Dobór partnerów przy inwestycji był kluczowy. Każdy z obecnych przy projekcie podmiotów wnosi do niego wieloletnie doświadczenie, znajomość branży oraz setki zrealizowanych projektów.

Budimex - Rzetelność. Spółka z blisko pięćdziesięcioletnią tradycją. Profil działalności Spółki obejmuje realizację projektów z zakresu infrastruktury: drogowej, kolejowej i lotniskowej, kubaturowych oraz energetyki i przemysłu. Grupa Budimex współpracuje rocznie z 12 tyś kontrahentów.

Sun&Snow – Doświadczenie. Największa w Polsce firma profesjonalnie zarządzająca wynajmem apartamentów w popularnych miejscowościach wakacyjnych oraz największych miastach w Polsce.

Lider swojej kategorii posiadający lata doświadczenia, a także zaufanie zarówno klientów jak i inwestorów.

Czora&Czora – Profesjonalizm. Pracownia architektoniczna prowadzona przez uznanych katowickich architektów zajmująca się kompleksowo procesem inwestycyjnym. Architekci Czora&Czora są odpowiedzialni za projekty większości hoteli Hilton na terenie naszego kraju.

Najsilniejsze punkty.

Sprawdzony system najmu:

Sun&Snow to największa w Polsce firma, profesjonalnie zarządzająca wynajmem apartamentów w popularnych miejscowościach wakacyjnych oraz największych miastach w kraju. Ich doświadczenie gwarantuje rzetelność i profesjonalną współpracę.

Inwestor właścicielem.

Właścicielami apartamentów w hotelu są inwestorzy, tworząc wspólnotę. Własność jest potwierdzona indywidualnym wpisem do księgi wieczystej.

Wielowymiarowa zarządzanie.

Oddając swój apartament pod opiekę Sun&Snow nie musisz przejmować się zarządzaniem, obsługą gości hotelowych, rozliczeniami czy działaniami marketingowymi – wszystkim zajmuje się jeden operator.

Pobyt właścicielski.

Właściciel apartamentu może korzystać nieodpłatnie ze swojego lokalu. Dodatkowo dołączenie do klubu Sun&Snow, umożliwia wypoczynek w nieruchomościach zarządzanych przez operatora, objętych danym programem, na terenie całej Polski.

Regularność rozliczeń.

Zysk z tytułu wynajmu przekazywany jest w systemie miesięcznych rat. Sprawdzony model gwarantuje ciągłość przychodu.

Wielowymiarowy zysk.

Właściciel zarabia wynajmując apartament, podczas gdy rośnie wartość jego nieruchomości, w której może spędzać wakacje. Różnorodność zalet inwestycji sprawia, iż jest ona wyjątkową propozycją w zakresie produktów inwestycyjnych i finansowych.

Rozpoczęcie inwestycji/odbiór inwestycji planowany na…

Kupując z nami zyskujesz:

• Bezpieczeństwo - przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu u dewelopera od wyboru nieruchomości po podpisanie umowy końcowej

• Otrzymasz bezpłatne doradztwo kredytowe, dzięki czemu uzyskasz najlepsze dla siebie rozwiązanie finansowe

Dodatkowo:

• Nie zapłacisz podatku PCC w wysokości 2% od wartości nieruchomości

• Kupujesz nieruchomość bezpośrednio od Dewelopera

W celu poznania szczegółów dotyczących oferty, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Biuro sprzedaży Mariusz Lasota 511 578 780

Numer ofertyPow. w m2Liczba pokoiCena za m2Cena PLN
13106/3685/OMS40.33212 000483 960
13115/3685/OMS19.35112 000232 200

Mam pytanie

Zapisz się na powiadomienia o podobnych ofertach

Negocjuj cenę tej nieruchomości

Nasz agent przedstawi ją sprzedającemu i szybko wróci do Ciebie z informacją!

Wybierz wersję wydruku