Sprzedamy Twoją nieruchomość

Zastanawiasz się, czy warto zapłacić pośrednikowi, czy może dasz radę zrobić to samodzielnie? Zobacz, co Cię czeka i jak możemy Ci pomóc.

1

2

4

3

Jak się za to zabrać? Od czego zacząć? Co krok po kroku?

Na co zwracać uwagę przygotowując dokumenty?

Jak się zabezpieczyć przed negatywnymi skutkami prawnymi?

Jeśli będę sprzedawać samodzielnie, skąd będę wiedzieć, że sprzedaję za dobrą cenę?

5

Jak negocjować warunki transakcji?

Jak się zabezpieczyć przy przekazaniu nieruchomości?

6

Co tracisz sprzedając sam?

1

Statystycznie, będziesz sprzedawać około 181 dni, kiedy my robimy to nawet w 30!

Odbierzesz średnio 50 telefonów od innych agencji i zaledwie kilka od potencjalnych klientów. My pracujemy na wyłączność, więc telefon będzie dzwonił tylko od nas i tylko z konkretną propozycją.

2

Przygotowanie i promocja oferty będą Cię kosztować, oprócz bezcennego czasu, od 500 do 3000 zł. U nas masz to w cenie usługi.

3

Sprzedając, uzyskasz cenę niższą o ok. 15%. Z nami możesz uzyskać cenę wyższą nawet do 10%!

4

Bez agenta

Chcemy dać Ci pewność wyboru zaufanego pośrednika.

Szybko i zyskownie sprzedamy Twoją nieruchomość:

Nie chcę sprzedawać sam!

Naszą przewagą jest marketing!

Sprzedaż z Freedom tym różni się od samodzielnej, że zyskujesz od razu szeroki dostęp do potencjalnych klientów. Dzięki temu zwiększasz prawdopodobieństwo szybkiego uzyskania najlepszej propozycji zakupu Twojej nieruchomości.

Poświęcamy dużo uwagi na poznanie Twoich potrzeb, aby dobrać jak najlepsze metody współpracy. Dzięki temu wiemy, jak szybko chcesz sprzedać, ile zyskać i co jest dla Ciebie ważne.

Badanie potrzeb

Co dyktuje takie tempo sprzedaży nieruchomości?

Aż w 90% zdjęcie nieruchomości wpływa na jej atrakcyjność. Nie mniej ważny jest zachęcający opis. Mamy w tym duże doświadczenie - nasi agenci sprzedali ponad 3 tys. nieruchomości. Wiemy jak przyciągnąć zainteresowanie klientów na ofertę nieruchomości.

Przygotowanie do sprzedaży

Każdego dnia docieramy z ofertą do 2-4 tys osób zainteresowanych zakupem nieruchomości.

Skuteczna promocja

Z internetu w Polsce korzysta 22 mln osób miesięcznie. Wyszukiwarka google jest pierwszym miejscem poszukiwań nieruchomości. 18 mln Polaków korzysta z Facebooka. Potrafimy dotrzeć do zainteresowanych kupujących i reklamować oferty.

Alternatywne kanały dotarcia

Stawiamy na komfort podczas prezentacji nieruchomości, dlatego nie będziesz musiał zapraszać każdego z osobna. Większość naszych ofert jest dostępna w modelu Dni Otwartych (czyli prezentacji w formie dnia pokazowego, gdzie zapraszamy kilku klientów, którzy przebijają cenę oferty). To gwarantuje Tobie komfort, największą promocję i najlepszy sposób sprzedaży.

Szybka sprzedaż

Doświadczenie

Blisko 40% naszych ofert nieruchomości pochodzi z rekomendacji.

Wiemy, że wizerunek pośrednika nie cieszy się dobrą sławą. Dlatego tak dużo uwagi przykładamy do właściwych relacji i dążymy do tego, aby 100% naszych ofert pochodziło z rekomendacji zadowolonych klientów.

Już mnie przekonaliście

Wiedza o rynku

Znamy się na aspektach prawnych obrotu nieruchomościami, dzięki czemu możemy Cię wspomóc na różnych polach - sprawdzimy stan prawny nieruchomości, przygotujemy skuteczną umowę przedwstępną, zadbamy o zabezpieczenie płatności.

Mamy wiedzę o cenach transakcyjnych, ilości transakcji, popularności sprzedaży danych segmentów nieruchomości i preferencjach kupujących – zarówno psychologicznych jak i lokalizacyjnych. Wiemy na ile możemy sobie pozwolić, szacując dla Ciebie zyskowną cenę.

Znajomość cen

Nasza przewaga?

Narzędzia sprzedaży

  • System wymiany ofert (SWO), pozwalający docierać z informacją na temat bieżących potrzeb i preferencji klientów do partnerskich biur.
  • Raporty NBP, GUS, baza AMRON - nieocenione źródło danych dotyczących trendów, preferencji klientów i dynamiki zmiany cen.
  • Własne narzędzia analityki ruchu na ofertach, odwiedzin i zapytań klientów.

Wysoko
wykwalifikowani agenci

Dobrze wiemy, że tylko realizując złożoną obietnicę - szybkiej i zyskownej sprzedaży - jesteśmy w stanie utrzymać się na rynku. Inwestujemy w specjalistyczne szkolenia, poszerzamy wiedzę z zagadnień prawnych, finansowych i marketingowych oraz analizujemy tendencje rynkowe. Dzięki temu możemy sprzedawać nieruchomości szybko i w najbardziej korzystnej cenie.

Negocjujemy, doradzamy, wspieramy. Jesteśmy obecni na każdym kroku współpracy, dzięki czemu transakcje kupna-sprzedaży przebiegają szybko i sprawnie. Wiemy, że najcenniejszą walutą jest zaufanie, dlatego tak ważne są dla nas pozytywne doświadczenia przy współpracy. Aż 40% naszych klientów trafia do nas z rekomendacji zadowolonych klientów!

Negocjacje

Jako jedna z nielicznych firm na rynku mamy zorganizowany oddzielny dział, który prowadzi umowy sprzedaży-kupna nieruchomości. Sprzedając sam, możesz trafić na nieuczciwych klientów i stracić wynegocjowaną cenę sprzedaży. Zabezpieczamy takie sytuacje, między innymi chroniąc Cię polisą ubezpieczeniową.

Finalizacja i zabezpieczenie

Do pełni szczęścia przyda się pomoc w zaprojektowaniu nowego mieszkania. Dlatego stworzyliśmy dedykowaną usługę projektowania wnętrz.

Ułatwiamy zmiany

Przekonaliście mnie.

Chcę Was sprawdzić!

Copyright © 2018. All rights reserved