Poznaj nas i zobacz, jak budujemy
biznes w nieruchomościach

Freedom Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur nieruchomości pośrednicząca rocznie w ponad 5000 transakcjach kupna-sprzedaży. Model sprzedaży nieruchomości oparty jest o 4 filary: pracę na umowach na wyłączność, nowoczesne narzędzia marketingu oferty, pracę z klientem na relacji oraz skuteczne zabezpieczenia transakcji. Skuteczność sprzedaży nieruchomości wynosi ponad 95% a blisko połowa ofert (43,2%) pochodzi z rekomendacji.

Spółka posiada oddziały m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Białymstoku, Olsztynie, Łodzi i we Wrocławiu. Działalność rozpoczęła w 2010 roku, w 2013 uruchomiła ofertę franczyzową i w ciągu 3 lat stała się jednym z największych, sieciowych biur nieruchomości. Obok linii oddziałów własnych rozwija biura franczyzowe. Dziś sieć liczy 60 oddziałów oraz blisko 500 agentów nieruchomości w strukturach.

Oferta Freedom Nieruchomości dla klientów segmentu B2C obejmuje kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwa kredytowego. Jednocześnie marka świadczy usługi dla klientów B2B w postaci możliwości prowadzenia własnego biznesu w formie biura nieruchomości.

Poznaj naszą historię

2010
Założenie Freedom Nieruchomości
2013
Uruchomienie oferty franczyzy
2014
Sieć liczy 24 oddziały
2015
Wdrożenie Ścieżki Kariery Freedom Nieruchomości
2016
Wydanie autorskiego podręcznika “System Sprzedaży”
2017
Sieć liczy 40 oddziałów
2018
Rebranding marki
2019
Wdrożenie nowego modelu rozwoju franczyzy
2022
Sieć liczy 60 oddziałów
2023
Nowa historia...

Kadra zarządzająca

Ludzi określa to, do czego dążą. Miarą naszego sukcesu jest wspólna wizja tego, co chcemy osiągnąć.

Agnieszka Rosolińska

Prezes Zarządu, Dyrektor Finansowy

Biegły rewident nr ewid. 13945. Absolwentka studiów doktoranckich w dziedzinie nauk ekonomicznych w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ekonomistka, praktyk strategicznego zarządzania finansami przedsiębiorstw. Od ponad 20 lat związana z finansami, księgowością i podatkami. Analityk finansowy, doradca biznesowy i trener. Specjalista w zakresie wyceny przedsiębiorstw i M&A.

Łukasz Kruszewski

Dyrektor Marketingu

Strateg marki. Absolwent Chartered Institute of Marketing w Questus Academy, Szkoły Strategii Marki w SAR. Ukończył studia z Zarządzania Przestrzennego oraz studia Filozoficzne na UWM w Olsztynie. Od 15 lat związany ze sprzedażą, marketingiem i budowaniem strategii. Specjalista w zakresie marketingu i zarządzania marką. Pośrednik w obrocie nieruchomościami (nr lic. 16072). Autor książek z zakresu marketingu i marki osobistej.

Agnieszka Grotkowska

Dyrektor Sprzedaży

Pośrednik w obrocie nieruchomościami (lic. nr 7904). Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie oraz Wydziału Dziennikarstwa UW w Warszawie. Ekspert rynku, doświadczona menedżer sprzedaży i komunikacji marketingowej. Od ponad 20 lat związana z branżą nieruchomości głównie w obszarze zarządzania i sprzedaży, budowania struktur i systemów sprzedaży oraz rozwijania zespołów sprzedaży.

Marta Szczepkowska-Sadoch

Dyrektor ds. Prawnych i Administracji

Pośrednik w obrocie nieruchomościami (nr lic. 7846) oraz rzeczoznawca majątkowy (upr. nr 7889). Z wykształcenia geodeta, od 2004 roku związana z nieruchomościami. Ekspert rynku nieruchomości, specjalizująca się w zakresie transakcji kupna-sprzedaży, umów najmu, umów pośrednictwa.

Agnieszka Dąbrowska

Dyrektor Franczyzy

W branży nieruchomości od 1999 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarządzając organizacjami zrzeszającymi pośredników w obrocie nieruchomościami (m.in. PFRN), gdzie była odpowiedzialna m.in. za projekty szkoleniowe, public relations i współpracę z biurami nieruchomości. We Freedom Nieruchomości od 2014 roku zajmuje się rozwojem i zarządzaniem siecią franczyzową.

Co realizujemy

Oddziały

Zobacz, gdzie znajdują się nasze
placówki i odwiedź nas
w różowym nastroju.

Franczyza

Szukasz pomysłu na siebie?
Zobacz, co możemy Ci zaoferować.
Razem zmienimy rynek nieruchomości