Poznaj nas i zobacz, jak budujemy
biznes w nieruchomościach

Był rok 2008. 15 września bank Lehman Brothers ogłosił upadłość. Jak zapewne pamiętasz, fakt ten spowodował panikę na giełdach i początki wielkiego kryzysu finansowego, którego skutki odczuwamy do dziś. Działaniom biznesowym towarzyszyły minorowe nastroje społeczne i niepewna przyszłość.

Jak to się wszystko zaczęło?

Mimo to, w 2010 roku została podjęta decyzja o założeniu biura nieruchomości, które miało nie tylko odnieść sukces biznesowy, ale przede wszystkim realnie kreować rynek. W 2013 roku z kolei została uruchomiona oferta franczyzowa, która sprawiła, że marka Freedom Nieruchomości stała się rozpoznawalna w całej Polsce. Dziś sieć ma 61 oddziałów w Polsce i z dnia na dzień coraz sprawniej pomaga swoim klientom sprzedać każdą nieruchomość.

Poznaj naszą historię

2010 4 kwietnia
Paweł Górski zakłada biuro
jako pierwsza agencja w Polsce kompleksowo wdrażamy home staging
2011 wrzesień
Wspólnikiem spółki zostaje Robert Bondar. Nasz zespół liczy 9 osób, a w rok podpisujemy 32 umowy na wyłączność.
2012 luty
Wspólnikiem spółki zostaje Marta Szczepkowska-Sadoch. 14-osobowy zespół podpisuje 92 umowy na wyłączność.
2013 marzec
Do firmy dołącza Łukasz Kruszewski, tworząc dział marketingu.
2013 październik
Uruchamiamy nową stronę internetową, która wyznacza trendy w branży nieruchomości. Otwieramy ofertę franczyzową.
2013 grudzień
Na koniec roku sieć Freedom Nieruchomości posiada już 5 oddziałów franczyzowych
2014 styczeń
Wspólnikiem spółki zostaje Agnieszka Grotkowska. Otwieramy 2 placówki własne: w Warszawie i Gdańsku.
2014 czerwiec
Do firmy dołącza Agnieszka Dąbrowska, która obejmuje dział rozwoju sieci franczyzowej.
2014 grudzień
Na koniec roku nasza sieć liczy już 24 placówki!
2015
Wdrażamy unowocześniony system szkoleń dla doradców i warsztatów menadżerskich, połączony z wydaniem własnego podręcznika know-how.
2016
Nasza sieć liczy 61 placówek, a z naszą ofertą jesteśmy we wszystkich największych miastach w Polsce.
2017 październik
Unowocześniamy i uruchamiamy nową wersję naszej strony internetowej.
2018 1 Lipca
Paweł Górski przejmuje oddział Gdańsk Wrzeszcz, Robert Bondar oddział w Olszynie. Obaj zostają franczyzobiorcami Freedom Nieruchomości, jednocześnie przestają być wspólnikami Freedom Nieruchomości.
2018 1 Lipca
Nowymi wspólnikami zostają Agnieszka Rosolińska i Łukasz Kruszewski.

Kadra zarządzająca

Ludzi określa to, do czego dążą. Miarą naszego sukcesu jest wspólna wizja tego, co chcemy osiągnąć.

Agnieszka Rosolińska

Prezes Zarządu

Ekonomistka - finansistka z wykształcenia i zamiłowania. Absolwentka studiów doktoranckich w dziedzinie nauk ekonomicznych. Certyfikat Księgowy Ministra Finansów. Aktualnie w trakcie aplikacji na biegłego rewidenta.

Od ponad 15 lat związana z finansami, księgowością i podatkami. Wieloletni praktyk w obszarze zarządzania finansami firmy, doradca biznesowy, specjalista w zakresie wyceny przedsiębiorstw. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze przekształceń, łączenia i podziału spółek a także problematyki upadłościowej i restrukturyzacyjnej.

W 2018 roku została wspólnikiem Freedom Nieruchomości. Jako Dyrektor finansowy odpowiada za zarządzanie finansami, nadzoruje dział finansowo-księgowy.

Łukasz Kruszewski

Dyrektor Marketingu

Praktyk marketingu nieruchomości. Prelegent na licznych konferencjach branżowych, menedżer i szkoleniowiec. Specjalizuje się w strategii marketingowej.

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunkach gospodarka przestrzenna, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i filozofia. Uczestnik programu CIM - Chartered Institute of Marketing oraz Szkoły Marketingu Interaktywnego na SAR. Z branżą marketingu i nieruchomości związany od 2008 roku. Zdobywał doświadczenie, pracując jako pośrednik nieruchomości (lic. 16072), prowadząc własne biuro, współpracując z agencjami marketingowymi oraz koordynując realizację projektów unijnych, m.in. w branży nieruchomości i finansów.

Od 2013 roku szef marketingu Freedom Nieruchomości. Autor książki „Marketing nieruchomości. Home branding praktycznie”, "Marka agenta" oraz współautor "Strategia marketingowa", „Praktyka Brandingu”. Współorganizator i organizator pierwszych dwóch edycji RECAMP.

Agnieszka Grotkowska

Dyrektor Sprzedaży

Ekspert rynku nieruchomości. Doświadczona menadżer sprzedaży i komunikacji marketingowej. Od ponad 15 lat związana z rynkiem nieruchomości.

Przez wiele lat związana z serwisem domiporta.pl, najpierw na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży, potem jako Doradca ds. Kluczowych klientów. Od 2007 roku rozwijała dział handlowy serwisu domiporta.pl najpierw jako Kierownik Sprzedaży, potem jako Zastępca Dyrektora Sprzedaży. W 2012 roku objęła stanowisko Dyrektora ds. Projektów Specjalnych i odpowiadała za kwestie związane z PR, komunikacją, social media oraz realizacją projektów z największymi partnerami branżowymi.

W 2014 została wspólnikiem Freedom Nieruchomości. Dyrektor oddziału Warszawa Śródmieście.

Marta Szczepkowska-Sadoch

Dyrektor ds. Prawnych i Administracji

Pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową nr 7846. Z wykształcenia geodeta, od 2004 roku związana z olsztyński rynkiem nieruchomości.

Zaczynała jako agent nieruchomości, następnie specjalista ds. sprzedaży, broker nieruchomości, kierownik biura, obecnie odpowiada za całość procesów prawnych i transakcyjnych spółki.

Specjalizuje się w profesjonalnym zabezpieczeniu finalizacji transakcji na rynku nieruchomości od strony prawnej oraz koordynowaniem działań rozwojowych sieci. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, skrupulatna i niezwykle komunikatywna.

Agnieszka Dąbrowska

Dyrektor Franczyzy

W branży nieruchomości od 1999 roku. Była dyrektorem w Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie nieruchomościami, a później objęła stanowisko dyrektora w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W ramach pracy w PFRN była odpowiedzialna za koordynację projektów edukacyjnych skierowanych do branży nieruchomości, współpracę z organami administracji publicznej oraz z mediami.

Organizowała doroczne kongresy PFRN oraz wiele spotkań branżowych. Koordynowała akcje społeczno-edukacyjne Bezpieczny Najem i Drzwi Otwarte. Była odpowiedzialna za współpracę z międzynarodowymi organizacjami pośredników.

We Freedom Nieruchomości od 2014 roku zajmuje się rozwojem sieci franczyzowej.

Co realizujemy

Oddziały

Zobacz, gdzie znajdują się nasze
placówki i odwiedź nas
w różowym nastroju.

Franczyza

Szukasz pomysłu na siebie?
Zobacz, co możemy Ci zaoferować.
Razem zmienimy rynek nieruchomości