Joanna Jażdżewska

Dyrektor Oddziału

Rozpoczęła pracę pośrednika w 2012 roku zdobywając doświadczenie w cenionej, międzynarodowej sieci biur nieruchomości RE/MAX. Wyznaje zasadę, że skuteczność sprzedaży nieruchomości zależy od spełnienia jednocześnie trzech warunków: ustalenia ceny rynkowej i klienta docelowego, odpowiedniego przygotowania nieruchomości do sprzedaży i marketingu, sprawnego posługiwania się umiejętnościami handlowymi i interpersonalnymi.

Skuteczność, zaangażowanie i dokładność to cechy najczęściej wymieniane przez jej klientów. W efekcie czego, zdecydowana większość osób zainteresowanych współpracą trafia do niej z polecenia.

Jeżeli pasjonują Cię nieruchomości, lubisz ludzi, jesteś dobrym sprzedawcą, potrafisz stawiać potrzeby i dobro klienta w centrum uwagi, złóż aplikację i dołącz do Jej zespołu w Gdyni.

Referencje

Aleksandra Jabłońska

Gorąco polecam Panią Joannę Jażdżewską i jej gdyński zespół. Referencje - Aleksandra Jabłońska.

Mój wybór, dzięki rekomendacji zaprzyjaźnionej osoby, padł na panią Joannę Jażdżewską reprezentującą gdyński oddział Freedom Nieruchomości. Okazało się że był to tzw. "strzał w dziesiątkę".

Wiosną tego roku stanęłam przed koniecznością sprzedaży mojego ukochanego mieszkania w Gdyni-Redłowo. Wiedziałam, że bez pomocy profesjonalisty, zawodowo zajmującego się sprzedażą nieruchomości, nie uzyskam satysfakcjonującego efektu, tak by jednocześnie nie zaniedbać swoich codziennych obowiązków. 
Mój wybór, dzięki rekomendacji zaprzyjaźnionej osoby, padł na panią Joannę Jażdżewską reprezentującą gdyński oddział Freedom Nieruchomości.  Okazało się że był to tzw. "strzał w dziesiątkę". Trafiłam na osobę oddaną swojej pracy, otwartą, konkretną, obdarzoną niesamowitą charyzmą, której bez wahania i obaw powierzyłam sprzedaż mojej nieruchomości.  
Z ogromnym zaangażowaniem i empatią p. Joanna zajęła się dosłownie WSZYSTKIM. Efektem tego była szybka i do tego satysfakcjonująca finansowo transakcja sprzedaży. Warto było. Gorąco polecam Panią Joannę Jażdżewską i jej gdyński zespół. 

Aleksandra  Jabłońska

 

Napisz do mnie