Biuro nieruchomości Mrągowo

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Już nie musisz szukać odpowiedniej agencji nieruchomości w Mrągowie, trafiłeś na właściwą stronę. Najszybciej rozwijająca się sieć w Polsce - Freedom Nieruchomości – dotarła też na Mazury!

Zamierzasz szybko sprzedać swoje mieszkanie w Mrągowie? Przyjdź do naszego biura nieruchomości w Mrągowie i poznajmy się! Znajdziesz nas przy ul. 8-go Maja 25/4 Piętro I (Wejście od strony rynku). Do szybkiego zobaczenia!

Biuro nieruchomości
Freedom Mrągowo

ul. 8 Maja 25/4 I piętro, 11-700 Mrągowo

Najnowsze oferty
oddziału Mrągowo

Pokaż więcej (41)

Nasi ludzie

Janusz Kuszpit Dyrektor Oddziału Mrągowo

Janusz Kuszpit

Dyrektor Oddziału
Magdalena Kulik Agent Nieruchomości/ Home stager Mrągowo

Magdalena Kulik

Agent Nieruchomości/ Home stager

Napisz do nas

Rekomendacje biura nieruchomości Mrągowo

Teresa

Zdecydowałam się na współpracę z Panem Januszem i się nie zawiodłam. Referencje- Teresa.

To uspokajające uczucie mieć fachowca, który służy swoim doświadczeniem.

Z Panem Januszem współpracuję od niedawna, a już dał się poznać jako profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Sprzedaż nieruchomości wiąże się z wieloma aspektami. To uspokajające uczucie mieć fachowca, który służy swoim doświadczeniem i wie jak podejść właśnie do tych różnych aspektów, związanych ze sprzedażą nieruchomości. Takim fachowcem jest  Pan Janusz. Dodam jeszcze, że w przeszłości korzystałam z usług agentów nieruchomości.  Niestety nie miałam pozytywnych doświadczeń. Przyznam, że miałam opory zaufać kolejnej osobie z tej branży. Zdecydowałam się jednak po wstępnej rozmowie na współpracę z Panem Januszem i tym razem się nie zawiodłam. 

 

Teresa