Biuro nieruchomości Mrągowo

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Już nie musisz szukać odpowiedniej agencji nieruchomości w Mrągowie, trafiłeś na właściwą stronę. Najszybciej rozwijająca się sieć w Polsce - Freedom Nieruchomości – dotarła też na Mazury!

Zamierzasz szybko sprzedać swoje mieszkanie w Mrągowie? Przyjdź do naszego biura nieruchomości w Mrągowie i poznajmy się! Znajdziesz nas przy ul. 8 Maja 15. Do szybkiego zobaczenia!

Biuro nieruchomości
Freedom Mrągowo

ul. 8 Maja 15 lok. 4, 11-700 Mrągowo

Najnowsze oferty
oddziału Mrągowo

Pokaż więcej (30)

Nasi ludzie

Janusz Kuszpit Dyrektor Oddziału Mrągowo

Janusz Kuszpit

Dyrektor Oddziału
Magdalena Kulik Agent Nieruchomości Mrągowo

Magdalena Kulik

Agent Nieruchomości

Napisz do nas

Rekomendacje biura nieruchomości Mrągowo

Teresa Trottner

Zdecydowałam się na współpracę z Panem Januszem i się nie zawiodłam. Referencje- Teresa Trottner.

To uspokajające uczucie mieć fachowca, który służy swoim doświadczeniem.

Z Panem Januszem współpracuję od niedawna, a już dał się poznać jako profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Sprzedaż nieruchomości wiąże się z wieloma aspektami. To uspokajające uczucie mieć fachowca, który służy swoim doświadczeniem i wie jak podejść właśnie do tych różnych aspektów, związanych ze sprzedażą nieruchomości. Takim fachowcem jest  Pan Janusz. Dodam jeszcze, że w przeszłości korzystałam z usług agentów nieruchomości.  Niestety nie miałam pozytywnych doświadczeń. Przyznam, że miałam opory zaufać kolejnej osobie z tej branży. Zdecydowałam się jednak po wstępnej rozmowie na współpracę z Panem Januszem i tym razem się nie zawiodłam. 

 

Teresa Trottner