Janusz Kuszpit

Dyrektor Oddziału

Z wykształcenia inżynier budownictwa, przez ponad 10 lat związany był z administracją samorządową. Ceni sobie niezależność dlatego pod koniec roku 2017 postawił na zmiany, rozwój i własną działalność. Posiada dużą wiedzę z zakresu zarządzania i obrotu nieruchomościami. Jest osobą ambitną, bardzo pracowitą, kreatywną i otwartą na kontakty z ludźmi. Niebojący się wyzwań i nowych doświadczeń, wytrwale dąży do zamierzonego celu. Rzetelnie i odpowiedzialnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań.
Jego źródłem satysfakcji i motywacji jest zdobywanie nowych kwalifikacji, wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Pozytywnie nastawiony do świata, chce być dla innych energią do działania i wsparciem w wykonaniu rzeczy niemożliwych.
Prywatnie działa w branży muzycznej jako wokalista, konferansjer, muzyk instrumentów klawiszowych. Pasja związana z muzyką daje mu bardzo dużo satysfakcji i spełnienia w życiu osobistym jak i zawodowym.

Rekomendacje

Teresa Trottner

Zdecydowałam się na współpracę z Panem Januszem i się nie zawiodłam. Referencje- Teresa Trottner.

To uspokajające uczucie mieć fachowca, który służy swoim doświadczeniem.

Z Panem Januszem współpracuję od niedawna, a już dał się poznać jako profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Sprzedaż nieruchomości wiąże się z wieloma aspektami. To uspokajające uczucie mieć fachowca, który służy swoim doświadczeniem i wie jak podejść właśnie do tych różnych aspektów, związanych ze sprzedażą nieruchomości. Takim fachowcem jest  Pan Janusz. Dodam jeszcze, że w przeszłości korzystałam z usług agentów nieruchomości.  Niestety nie miałam pozytywnych doświadczeń. Przyznam, że miałam opory zaufać kolejnej osobie z tej branży. Zdecydowałam się jednak po wstępnej rozmowie na współpracę z Panem Januszem i tym razem się nie zawiodłam. 

 

Teresa Trottner 

 

Napisz do mnie