Jeśli jesteś samodzielny, odpowiedzialny i przedsiębiorczy, a do tego umiesz słuchać, wyciągać wnioski i kojarzyć fakty, to dlaczego jeszcze nie zarabiasz w nieruchomościach? To praca idealna dla Ciebie! Dla NAJLEPSZYCH.

Pracując w nieruchomościach masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. To praca dla ludzi z silnym charakterem, zdyscyplinowanych i wytrwałych, ale przede wszystkim cechujących się doskonałą organizacją.

Nasze zespoły budują doświadczeni sprzedawcy, konkretni, niezależni i przede wszystkim konsekwentni. Nigdy nie odpuszczają. Działają jak snajperzy ze stuprocentową celnością. To pozwala im pracować na umowach na wyłączność i uzyskiwać świetne zarobki. Szukasz zmiany? Pomyśl o nas!

Twoje zadania

  • Wspieranie agentów w osiąganiu założonych celów,
  • zarządzanie zespołem handlowym,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • współpraca z zarządem i działem marketingu,
  • wdrażanie nowych pracowników,
  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych.

Czego oczekujemy

  • proaktywności w drodze do osiągania celów sprzedażowych,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem handlowym,
  • pozytywnego nastawienia i dużej dozy energii życiowej,
  • zaangażowania w budowanie marki.

Oferujemy

  • pracę z najzdolniejszymi agentami w nieruchomościach,
  • sprawdzony model sprzedaży, zapewniający stałe i wysokie zarobki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników Twojego zespołu,
  • dużą ilość szkoleń podnoszących umiejętności i kwalifikacje,
  • wsparcie dla Twoich pomysłów.

Pamiętaj, aby w swoim CV dodać klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”.

Wyślij CV

Każda zmiana zaczyna się od pierwszego kroku

    Proszę o zaznaczenie zgody.