Freedom Nieruchomości tworzą uznani specjaliści branżowi z dużym doświadczeniem w obszarze rynku nieruchomości, marketingu, aspektów prawnych i finansowych oraz nowych technologii. W naszej strukturze działają 63 oddziały i ponad 500 osób.

Rozwinęliśmy autorski system sprzedaży, który pozwala pracować komfortowo, a przy tym systematycznie sprzedawać nieruchomości. Inwestujemy w rozpoznawalność marki (prestiżowy zawód), marketing i jakość obsługi (30% naszych ofert pochodzi z rekomendacji).

Twoje zadania

  • Koordynacja procesu kupna/sprzedaży nieruchomości,
  • gromadzenie dokumentów niezbędnych do szybkiej sprzedaży nieruchomości,
  • przygotowywanie umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości,
  • kontakt z kancelariami notarialnymi, agentami nieruchomości i klientami,
  • obecność na umowach kupna/sprzedaży nieruchomości.

Czego oczekujemy

  • Wyższego wykształcenia, najlepiej kierunkowego: administracja, prawo, geodezja, gospodarka przestrzenna lub inne pokrewne,
  • znajomości prawa dotyczącego nieruchomości,
  • znajomości dokumentacji z zakresu obrotu nieruchomościami,
  • co najmniej kilkumiesięcznego doświadczenia na stanowisku referendarza notarialnego,
  • umiejętności pracy pod presją czasu (u nas wszystko szybko się dzieje),
  • odpowiedzialności i sumienności,
  • dobrej organizacji pracy i nie tracenia głowy!

Oferujemy

  • Korzystne warunki zatrudnienia,
  • pracę w stabilnej firmie w dziale prawnym,
  • wsparcie zespołu,
  • rozwinięty system szkoleń doskonalących z zakresu obrotu nieruchomościami.

Pamiętaj, aby w swoim CV dodać klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Wyślij CV

Każda zmiana zaczyna się od pierwszego kroku

    Proszę o zaznaczenie zgody.