Specjalista ds. finalizacji

Freedom to marka dla ludzi, którzy chcą więcej i nigdy nie ustają w działaniu. Za rosnącymi oczekiwaniami klientów nadążamy dzięki zaangażowaniu we wspólną misję, którą jest szybka sprzedaż nieruchomości. Na każdym jej etapie potrzebni są ludzie o określonych predyspozycjach. Dlatego też, do działów finalizacji poszukujemy osób, które lubią kiedy dzieje się naprawdę dużo, nie przerażają się dokumentami i wykazują się wyjątkową skrupulatnością.

Twoje zadania

  • realizacja transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości,
  • przygotowywanie umów,
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • kontrola nad dokumentacją, niezbędną do sfinalizowania umowy.

Czego oczekujemy

  • zaangażowania w budowanie kultury organizacyjnej,
  • skrupulatności w wykonywanych czynnościach,
  • wzorowych umiejętności komunikacyjnych,
  • doświadczenia w obsłudze klienta lub lekkości w nawiązywaniu relacji,
  • umiejętności swobodnego operowania programami biurowymi.

Oferujemy

  • pakiet rozwijających szkoleń,
  • wsparcie mentora na początku drogi z finalizacją,
  • pełne wdrożenie do nowego zawodu,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia.

Pamiętaj, aby w swoim CV dodać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )"

Wyślij CV