naszych ofert pochodzi

z rekomendacji zadowolonych klientów.

tyle wynosi skuteczność sprzedaży naszych nieruchomości

80% mieszkań sprzedajemy w mniej niż 3 miesiące

Sprzedamy Twoją nieruchomość

szybko i zyskownie

94,2%

30%

80%

Dlaczego warto?

Jestem zachwycona współpracą z Freedom Nieruchomości, a w szczególności z Panem Rafałem Lipskim, który wykazał się profesjonalizmem, elastycznością, pogodnym nastawieniem, cierpliwością oraz otwartością. Udało mi się sprzedać mieszkanie w mgnieniu oka, a transakcja przeszła bardzo pomyślnie i sprawnie.

Elżbieta Kabara

"Sceptycznie podeszłam do pomysłu sprzedaży mieszkania poprzez umowę na wyłączność, z jedną agencją. Potem poznałam Pana Marka - człowieka zaangażowanego, cierpliwego, kulturalnego i jak się potem okazało, skutecznie walczącego o interes klienta.. Zdecydowanie dobrze wydane pieniądze!"

"Cały czas miałem wrażenie, że jestem w dobrych rekach i ktoś naprawdę troszczy się o to abym nie tylko wynajął mieszkanie, ale żebym był jeszcze z tego wynajmu zadowolony."

Sylwia Kędzior

Bogdan Żurawski

Sprzedaż mieszkania - samodzielnie?

1

Statystycznie, będziesz sprzedawać mieszkanie około 181 dni, kiedy my robimy to nawet w 30!

Odbierzesz średnio 50 telefonów od innych agencji i zaledwie kilka od potencjalnych klientów. My pracujemy na wyłączność, więc telefon będzie dzwonił tylko od nas i tylko z konkretną propozycją.

2

Przygotowanie i promocja oferty będą Cię kosztować, oprócz bezcennego czasu, od 500 do 3000 zł. U nas masz to w cenie usługi.

3

Sprzedając nieruchomość, uzyskasz cenę niższą o ok. 15%. Z nami możesz uzyskać cenę wyższą nawet do 10%!

4

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie

tak przygotowujemy oferty

Mieszkanie na Mokotowie

Warszawa, Mokotów. Nowocześnie zaaranżowane. Mieszkanie na sprzedaż przeszło kompleksową metamorfozę. Wykonaliśmy home staging dzięki czemu zwiększyliśmy cenę ofertową.

Warszawa ul. Inflancka. Wykonaliśmy analizę rynku oraz funkcjonalną wnętrza. Mieszkanie było w sprzedaży tylko 24 dni i sprzedało się w modelu licytacji, powyżej ceny ofertowej.

Mieszkanie na Inflanckiej

Warszawa, ul. Magnacka. Przygotowaliśmy mieszkanie jako ofertę inwestycyjną zwiększając grupę potencjalnych klientów i realizując sprzedaż w 48 dni.

Mieszkanie na Magnackiej

Sprzedajemy

nieruchomości

Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Przygotowanie do sprzedaży

Aż w 90% zdjęcie nieruchomości wpływa na jej atrakcyjność. Nie mniej ważny jest zachęcający opis. Mamy w tym duże doświadczenie - nasi agenci sprzedali ponad 3 tys. nieruchomości. Wiemy jak przyciągnąć zainteresowanie klientów aby sprzedać mieszkanie w Gdańsku.

Mamy wiedzę o cenach transakcyjnych, ilości transakcji, popularności sprzedaży danych segmentów nieruchomości i preferencjach kupujących. Wiemy na ile możemy sobie pozwolić, szacując dla Ciebie zyskowną cenę. W trójmieście posiadamy 4 oddziały. Rynek Gdańska jest nam bardzo dobrze znany.

Znajomość cen nieruchomości

Skuteczne kanały dotarcia

Z internetu w Polsce korzysta 22 mln osób miesięcznie. Wyszukiwarka google jest pierwszym miejscem poszukiwań nieruchomości. Mieszkania na sprzedaż w Gdańsku. Sprzedaż mieszkań. Kupię mieszkanie. To hasła, na które efektywnie reklamujemy oferty.

Szybka sprzedaż

Stawiamy na komfort podczas prezentacji nieruchomości, dlatego nie będziesz musiał zapraszać każdego z osobna. Większość naszych ofert jest dostępna w modelu Dni Otwartych (czyli prezentacji w formie dnia pokazowego, gdzie zapraszamy kilku klientów, którzy przebijają cenę oferty). To gwarantuje Tobie komfort, największą promocję i najlepszy sposób sprzedaży.

Finalizacja i zabezpieczenie

Jako jedna z nielicznych firm na rynku mamy zorganizowany oddzielny dział, który prowadzi umowy sprzedaży-kupna nieruchomości. Sprzedając sam, możesz trafić na nieuczciwych klientów i stracić wynegocjowaną cenę sprzedaży. Zabezpieczamy takie sytuacje, między innymi chroniąc Cię polisą ubezpieczeniową.

Przekonaliście mnie.

Chcę Was sprawdzić!

Sprzedamy Twoją nieruchomość

szybko i zyskownie

Sprzedajemy szybko i zyskownie

Sprzedaż z Freedom tym różni się od samodzielnej, że zyskujesz od razu szeroki dostęp do potencjalnych klientów. Dzięki temu zwiększasz prawdopodobieństwo szybkiego uzyskania najlepszej propozycji zakupu Twojej nieruchomości.